Domů » Bleskovky » Meizu MX4: Oficiální premiéra proběhne na začátku září

Meizu MX4: Oficiální premiéra proběhne na začátku září

Před několika dny se na internetu objevila vůbec první fotografie chystaného modelu Meizu MX4 (více informací). V článku jsme spekulovali o tom, že bychom se oficiálního představení měli dočkat v nejbližších týdnech a nyní už v tom máme jasno, jelikož Meizu vybraným zahraničním redakcím zaslalo pozvánku na tiskovou konferenci.

Z pozvánky je zřejmé, že se oficiálního představení Meizu MX4 dočkáme už 2. září. Telefon by měl nabídnout displej s rozlišením 1080 x 1800 pixelů, který doplní osmijádrový procesor MediaTek MT6595 (čtyři jádra Cortex-A17 na frekvenci 2,2 GHz + čtyři jádra Cortex-A7 s taktem 1,7 GHz). Velikost úhlopříčky zatím neznáme, ale tipujeme, že se bude pohybovat okolo 4,7″, avšak starší spekulace hovořily až o 5,5″ panelu.


Meizu MX4 na první fotografii

Vyloučeno není ani to, že bude představena prémiová verze s čipem Exynos 5430 od Samsungu, který byl odhalen teprve před několika dny, a především displejem o rozlišení 1536 x 2560 px. Oba modely by dále měly nabídnout 3 GB RAM a operační systém Flyme OS 4.0, který je postavený na Androidu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).