Domů » Bleskovky » Meizu MX4 obdrží v březnu Flyme OS postavený na Androidu 5.0

Meizu MX4 obdrží v březnu Flyme OS postavený na Androidu 5.0

Smartphony od Meizu jsou vybaveny operačním systémem Flyme OS, v němž byste Android na první pohled opravdu nepoznali. Výrobce podle dostupných informací pracuje na nové verzi, která bude postavena na Androidu 5.0. Údajně se přiblíží Material Designu a přebere samozřejmě i další vylepšení, s nimiž Android Lollipop přišel. 

 
Meizu MX4 se systémem Flyme OS

Nového Flyme OS se dočkají majitelé Meizu MX4 (recenze) a MX4 Pro, přičemž v březnu by měla být k dispozici pro všechny uživatele otevřená beta, kterou později doplní finální verze vylepšená na základě zpětné vazby beta testerů. V současnosti zmiňovaná zařízení běží na Androidu 4.4 KitKat, dočkala se však již několika drobnějších updatů s drobnými vylepšeními.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. jofré (neregistrovaný)

    nabizi se otazka:budou odstraneny lagy v systemu nebo to bude zalagovane jeste vic?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).