TOPlist

Meizu MX3: První chytrý telefon se 128 GB integrované paměti se začal prodávat

Většina výrobců dnes nabízí vlajkové modely v 16GB variantě a za větší úložiště musíte připlatit. Čínský výrobce Meizu začal dodávat telefon, který nabízí až osminásobek této základní kapacity. Meizu MX3 je nyní dostupné ve variantě se 128 GB interní paměti a jeho cena je méně než 700 dolarů (po přepočtu 14 000 Kč). Při představení iPhonu 5s se spekulovalo, že právě Apple přidá do nabídky první telefon s kapacitou 128 GB, jako to udělal u iPadu, ale Meizu v tomto případě patří prvenství. 

- - -

Meizu MX3 je oficiálně bohužel dostupný pouze na čínském trhu. Nabízí displej s úhlopříčkou o rozměrech 5,1 palce o neobvyklém rozlišení 1800 x 1080 pixelů s ještě méně běžným poměrem stran 15:9. Pokud vás Meizu MX3 zajímá více, tak nesmíte minout videopohled od Jiřího Hrmy, který v současnosti tento telefon pečlivě testuje.

Od českého distributora se nám podařilo zjistit, že zde brzy začne prodávat i 128GB verzi modelu MX3, která doplní 16GB, 32GB a 64GB variantu. Podrobnosti vám naservírujeme během dnešního dne v chystaném článku.

Autor článku David Podzimek
David Podzimek

Kapitoly článku