Domů » Bleskovky » Meizu Pro 7: kopie Galaxy S6 edge se 4K displejem a 8 GB RAM?

Meizu Pro 7: kopie Galaxy S6 edge se 4K displejem a 8 GB RAM?

Společnost Meizu se chystá představit nabušený smartphone Pro 7. Poprvé jsme o něm slyšeli již před loňskými Vánoci, nyní se nám do rukou dostávají nové informace, díky nimž se můžeme na chystanou novinku podívat podrobněji.

meizu

Telefon má na první pohled zaujmout rozměrným, oboustranně zahnutým displejem s úhlopříčkou 5,7 palce a v nejvyšší konfiguraci se 4K rozlišením. V jeho útrobách má tikat desetijádrový MediaTek Helio X30, kterému budou sekundovat až 8 GB operační paměti. Celkem mají být dostupné tři paměťové varianty – 4/64 GB, 6/128 GB a 8/128 GB. O pořizování fotografií se postará 12Mpx fotoaparát vzadu, případně 8Mpx selfie kamerka vepředu.

gsmarena_001

Designově bude telefon připomínat Samsung Galaxy S6 edge, zejména díky zahnutému displeji a oválnému tlačítku se čtečkou otisků prstů pod ním. Design kovových zad se ponese v duchu ostatních prémiových telefonů Meizu, zejména díky charakteristicky vedeným linkám umožňujícím průchod signálu bezdrátových sítí.

gsmarena_003

Počítáme, že Meizu svoji chystanou novinku představí někdy v druhé polovině letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Specifikace mobilního telefonu jsou skvělé,a ta Značka nemusí být špatná, ale zkušenosti se značkou nemám a této značce meizu nevěřím, moje Vlastní Recenze s Pozdravem Daniel

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).