Domů » Bleskovky » Mega displej přichází. HMD příští týden představí novou Nokii

Mega displej přichází. HMD příští týden představí novou Nokii

Společnost HMD Global má poměrně nezvykle naplánované tiskové konference. V minulém týdnu nám v Londýně ukázala smartphone Nokia 7.1, nyní láka na další událost, která se odehraje tento čtvrtek v Indii. Podle oficiální upoutávky mý být představen nový smartphone s mega displejem.


Nokia 7.1 s větším displejem a rychlejším čipsetem

Patrně se bude jednat o dlouze spekulovanou Nokii 7.1 Plus, která bude zřejmě vycházet z Nokie 7.1, ale nabídne větší zobrazovač, který indičtí uživatelé více ocení. Hovoří se o panelu s úhlopříčkou 6,18″, což upřímně zase tak „mega“ není; některé konkurenční tabletofony nabízejí displeje s úhlopříčkou blížící se sedmi palcům.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Mezi dalšími spekulovanými parametry má být čipset Qualcomm Snapdragon 710, 4 GB RAM a 64GB paměť, kterou bude možné rozšířit paměťovou kartou. Záda telefonu má zdobit duální fotoaparát, zřejmě postavený ve spolupráci se značkou Zeiss.

Je dost možné, že Nokia 7.1 Plus bude exkluzivně dostupná pouze na indickém trhu, minimálně krátce po svém uvedení. Zda se dostane i na globální trh, je v tuto chvíli nejisté.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. SLOVovca (neregistrovaný)

  Tak jsem kvůli reklamě musel použít jiný adblock . chjo

  • SLOVovca (neregistrovaný)

   IMHO , kolik si můžete vydělat na reklamě ? Myslím že nula – 100 kč. Mělo smysl se patlar s blokováním reklamy, které bylo již dávno překonáno ? Stačí použít google

 2. Petr (neregistrovaný)

  Líbí se mi jak autoři stránek udělali vyskakovaci tabulku ohledně adblocku. A v i píši že reklama tu není moc vtirava no každopádně myslím že jsem tím tady skončil protože ta nevtirava reklama je dost otravna

  • Q (neregistrovaný)

   ved to, adblock som nastavil, aby blokoval iba vtieravu reklamu, ale SM si asi o vtieravosti mysli nieco ine

  • Tray1 (neregistrovaný)

   Zažil jsem mnohem otravnejsi typy reklam. Tady je to podle ještě v mezích a k otravnosti oproti nim mají skutečně daleko. ?
   Když se rozjížděly stránky, aby odkryly fullscreenovou flashovou reklamu, různě to vyskakovalo sami nebo po najetí myši, nebo bannery spouštěly nějaký zvuky z reklamního spotu… ?
   Sice také používám Adblock, ale Smartmanii mám na bílé listině.

 3. kde má potom také lopaty človek nosiť, do zadného ani predného vrecka nohavíc sa nezmestia
  mne už teraz 5 palcový mobil z niektorých nohavíc trčí

 4. lol (neregistrovaný)

  A větší by tam nebyl? Fakt je to trapný čím dal větší telefony. To si nechte.

 5. asif (neregistrovaný)

  „Thanks for the info. Great Read ! Found this site that compares the prices of latest smart phones at [odkaz] and you also will be notified about availability of products with price drops.

 6. netrockdeals (neregistrovaný)

  To Get All the Latest and Trending Deals right in your Inbox, Sign up to Newsletter of NETROCK DEALS. You can also get in touch with us via Mail, Twitter, Facebook, Instagram. Here we will offer you Astonishing Deals, Hot Offers, Amazing Deals & Coupons Etc.
  [odkaz]

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *