Domů » Bleskovky » mDevCamp: Mobilní aplikace SMS Jízdenka nově jako open-source

mDevCamp: Mobilní aplikace SMS Jízdenka nově jako open-source

Populární českou aplikaci SMS Jízdenka asi není potřeba nijak podrobně představovat. Tohoto šikovného pomocníka pro pohodlný nákup jízdenek na městskou hromadnou dopravu používá spousta uživalů po celé České republice. Jednalo se mimochodem o historicky vůbec první aplikaci vývojářského studia Inmite, které v červenci loňského roku koupil Avast (více informací).

Tvůrci SMS Jízdenky v čele s Davidem Vávrou o víkendu na vývojářské konferenci mDevCamp oznámili, že aplikaci uvolní jako open-source. Zdrojové kódy jsou tedy na GitHubu dostupné zdarma pro všechny.

Odkaz na Google Play

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).