TOPlist

mDevCamp: Již tuto sobotu se v Praze setká více než 400 nejlepších mobilních vývojářů. Rozdáváme pět vstupenek!

Pátý ročník největší středoevropské konference pro mobilní vývojáře mDevCamp se letos zaměří na internet věcí, mobilní bezpečnost, vývojářské nástroje a mobilní UX. Více než 400 účastníků si vyzkouší i nejnovějších chytrá zařízení, roboty a interaktivní hry (+ soutež o 5 vstupenek).

Nejen učením je člověk živ, a tak jsme kromě přednášek nachystali i bohatý doprovodný program. Nadšenci do mobilních technologií si mohou vyzkoušet Android hodinky, Apple Watch nebo méně typická chytrá zařízení jako žárovky nebo prsten. Kromě toho si mohou sami otestovat i chytré roboty nebo drony,” popisuje za organizátory Michal Šrajer z Avastu a doplňuje: “Nějaký ten kousek hardwaru si může dokonce každý sám vyrobit v pájecím koutku.” 

Jednodenní konference o vývoji mobilních aplikací mDevCamp je rok od roku mezi vývojáři populárnější. Velkým lákadlem letos budou přednášky zahraničních hostů. Přijede například autor knihy Smashing Android UI Juhani Lehtimaki nebo známý iOS vývojář Oliver Drobnik. Pozvání přijal i špičkový designér Jackie Tran, který je podepsán například pod aplikací Wood Camera. Mezi hosty bude i Mateusz Rackwitz z CocoaPods, tvůrců nástrojů pro správu iOS knihoven, které aktuálně hýbou iOS světem.

Neméně zajímaví budou ale také lokální hosté: bratři Šaršonovi z TappyTaps, Martin Krček z Madfinger Games, Jan Ilavský z Hyperbolic Magnetism nebo odborníci na bezpečnost Filip Chytrý a Ondřej David z Avastu. Celkem je na programu 25 technických přednášek, 7 workshopů nebo také blok inspirativních krátkých vystoupení. Celý program zakončí tradiční závěrečná afterparty. 

Kromě přednáškových místností budeme mít i workshopy, kde si přímo na svém počítači může každý vyzkoušet vývoj jednoduché hry pro Cardboard, přípravu aplikace pro Apple Watch nebo Android Wear,” dodává Michal Šrajer.

 

mDevCamp se uskuteční v sobotu 27. června 2015 v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze. Registrovat se stále ještě můžete na této adrese.

Rychlá soutěž o pět vstupů na mDevCamp 2015

Ve spolupráci s pořadateli akce jsme pro vás připravili rychlou soutěž, ve které rozdáme celkem pět vstupu na tuto konferenci. Stačí, abyste správně odpověděli na soutěžní otázku a vaše odpověď na redakční e-mail dorazila 5., 10., 15., 25. nebo 30. v pořadí. Výherce budeme na uvedeném e-mailu obratem kontaktovat.

Soutěžní otázka: V kterém roce se konal první ročník vývojářské konference mDevCamp?
Odpovědi (správný rok) zasílejte na e-mail [email protected]

Pokud se na konferenci letos nedostanete, můžete sledovat aktuální děnína TwitteruGoogle+ nebo Facebooku, kde organizátoři budou zprostředkovávat to nejzajímavější, co se na mDevCampu 2015 odehraje. Zároveň se také můžete přihlásit k odběru newsletteru. 

Organizátorem letošní konference je společnost Avast Software. Hlavními partnery jsou IBM a MSD. Hlavními mediálními partnery jsou portály Zdroják.czSMARTmania.cz a SvětAndroida.cz.

Autor článku Redakce
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected].

Kapitoly článku