TOPlist

Tento McDonald’s končí s veřejnou Wi-Fi. Zákazníkům raději pustí uklidňující hudbu

mcdonalds unsplash
  • Jeden britský „Mekáč“ se rozhodl vypnout zákaznickou Wi-Fi
  • Lidé se v restauraci zdržovali moc dlouho a obtěžovali okolí
  • Namísto přístupu k internetu strávníkům poskytne chvilku klidu s vážnou hudbou

Pobočka fastfoodové restaurace McDonald’s ve velšském Wrexhamu se odhodlala k vcelku zásadnímu kroku – vypne veřejnou Wi-Fi síť, kterou poskytují McDonaldy po celém světě. A podle vyjádření pobočky si za to mohou zákazníci sami.

„Kvůli výtržnickému chování v místě naší restaurace ve Wrexhamu jsme zavedli řadu opatření. Mezi ta patří přehrávání klasické hudby od 17:00 a vypínání Wi-Fi v určitých večerních hodinách,“ stojí v tiskovém prohlášení McDonald’s, které zveřejnila stanice BBC.

Právě vážnou hudbou chce tamní pobočka amerického řetězce bojovat proti výtržnictví v této části města. Nařízení přichází potom, co se jednoho večera usídlilo v restauraci kolem 20–30 mladých lidí a svým chováním terorizovali obsluhu. Pohazovali tam peníze, vytrhli ze zdi hasicí přístroj a dokonce napadali ostatní.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku