Domů » Bleskovky » Máte chytré hodinky s Android Wear? Vyzkoušejte portaci legendární hry Flappy Bird

Máte chytré hodinky s Android Wear? Vyzkoušejte portaci legendární hry Flappy Bird

V případě, že vlastníte chytré hodinky se systémem Android Wear, máme pro vás tip na portaci obtížné hry Flappy Bird, na které v minulosti autor Dong Nguyen (rozhovor) vydělával přes 50 000 dolarů denně (více informací).

Flappy Bird je hra s velmi jednoduchým principem, kdy musíte v roli neposedného opeřence doletět co možná nejdále. Vaši cestu vám budou komplikovat překážky, kterým je třeba se vyhýbat dotykem displeje. A přesně takové tituly se skvěle hodí na chytré hodinky. Portace na Android Wear zatím nefunguje na 100 % a některé prvky se zobrazují mimo obrazovku, nicméně samotné hraní to nijak neovlivňuje.

V případě, že si chcete tuhle návykovou hříčku s vysokou mírou obtížnosti vyzkoušet, stáhněte si instalační apk soubor z tohoto odkazu. Přímo na Google Play je rovněž k dispozici podobný titul s názvem Flopsy Droid.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentářů

  1. ultr (neregistrovaný)

    „chytré hodinky“ mám, ale s Nucleus RTOS, takže si asi moc nezahraju. :D Ale pěkné jsou, tyto kulaté. :)

  2. zkill (neregistrovaný)

    To já mám zase asi nejlevnější „chytré hodinky“ s bezkonkurenčně nejdelší výdrží na baterii co jsou na trhu. Jsou to eZ430-Chronos od TI. Pokud člověk pracuje s MSP430 tak je to naprosto nepostradatelný gadget :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).