Sledujte nás na YouTube

Marketplace Deals: Sledujte, které hry a aplikace pro WP jsou zdarma

Máme tu pro vás zajímavý tip na aplikaci z Windows Phone Marketplace – jedná se o titul Marketplace Deals. V programu je vypsán seznam všech her aaplikací, které se aktuálně nacházejí ve slevě nebo jsou zcela zdarma. Autorům se podařilo celý proces automatizovat, a tak si můžete být opravdu jisti, že vám nic neunikne.

 

Seznam můžete nechat třídit dle počtu stažení aplikace či podle výše hodnocení. Pokud chcete zobrazit aplikace, které jsou opravdu zadarmo, či pouze hry se štítkem Xbox LIVE, můžete si v nastavení upravit filtr třídění. Sám autor podotýká, že program čeká ještě spousta úprav, další update prý přijde co nevidět. Mohl by obsahovat například možnost zobrazování slev přímo na Live Tile, skrývání již neplatných nabídek či schopnost podělit se o slevu prostřednictvím sociálních sítí. Nicméně už teď se aplikace nachází v použitelném stádiu a rozhodně ji doporučujeme vyzkoušet.

-

Tadeáš Sedláček

Jeden komentář

  1. Díky za tip na aplikaci. Znal jsem jen podobnou aplikaci AppDeals.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *