Domů » Bleskovky » Malý a velký HTC One: Analytička prozradila termíny představení

Malý a velký HTC One: Analytička prozradila termíny představení

Analytička BNP Paribas na Tchaj-wanu Laura Chen se rozpovídala pro magazín Focus Taiwan. Díky hlubší znalosti společnosti prozradila, že se situace v HTC začíná zlepšovat. Zároveň prozradila i čas představení klíčových produktů pro letošní rok. Prvním je M4, jedná se zatím pouze o kódové označení, ale mělo by jít o zmenšenou variantu vlajkového modelu HTC One (recenze). Jehož podobu jsme si již mohli prohlédnout díky @evleaks. K jeho představení by mělo dojít již následující měsíc. Dalším je druhá generace HTC Butterfly, který bude představen na začátku třetího čtvrtletí. U nás se tento telefon neprodával, ale jednalo se o první smartphone s pětipalcovým displejem s fullHD rozlišením, který byl vlajkovým modelem HTC po dobu pěti měsíců.

  

Dalším důležitým modelem by měl být nedávno spekulovaný tabletofon s označením T6. K němu Laura Chen prozradila: „Výrobce chytrých telefonů z Taoyuan také plánuje představit nový vlajkový model s větším displejem, který by měl dosáhnout až 5,9 palce a měl by obsahovat i novější procesor.“ O podobném zařízení jsme vás informovali před pár dny a zajímavou informací je změna procesoru. Vzhledem k tomu, že současný nejvyšší model užívá Snapdragon 600, mohl by být nahrazen novějším a výkonnějším Snapdragon 800. Laura Chen zároveň řekla, že pro HTC je nejhorší doba pryč. Doufám, že má pravdu a dočkáme se řady zajímavých produktů.

David Podzimek

5 komentářů

 1. hmm, prichadza doba miniaturnych tabletov, z ktorych sa bude dat aj telefonovat :)

  • Když se na takové zařízení dívám jako na telefon, tak je to už moc, když se ale dívám na to, jak vpodstatě kromě Samsungu všichni kryplí tablety, tak je to jen dobře. Třeba takový populární Google Nexus 7 – proč to nemá normální zadní foťák, HDMI a možná ještě 3G, to mi hlava nebere.

  • Někdo (neregistrovaný)

   protože potom by nestál kolik stojí a nexus existuje i s 3g

  • to jsou jen řeči, výrobci to kryplí záměrně. Že je verze s 3G vím, to nic nemění na faktu, že to nemá foťák a HDMI. O ostatních výrobcích tabletů ani nemluvě, ty levnější buďto nemají Bluetooth, nebo GPS, apod. Přitom kdejaký telefon, i ten low-end, má všechno zmíněné. Nevěřím, že je to otázka ceny, je to čistý záměr …

  • David Podzimek

   3G je často záměr, BT a GPS může být otázka ceny. Používají v tom nejlevnější čipy.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).