Major Mayhem: Nelítostná likvidace nepřátel ve svižném tempu (tip na hru)

Pokud máte rádi akční hry ve stylu „Ramba“ s pořádnou porcí zábavy, pak bude dnešní  tip na hru přesně pro vás. Hra Major Mayhem je dle mého vysoce návykový titul, který v sobě skrývá dobře zpracovaný systém boje. Chuť vaše nepřátele takto střílet bude natolik velká, že se nenecháte ničím odradit a půstite se rovnou do hraní. Prověří si i vaše reflexy a postřehy, protože ty budete během hraní hodně potřebovat.

Ovládání je lehké a působivé, zamilujete si jej. Kdybych to měl říct slovem, něco ve stylu „vydrž, schovej se a střílej“. Do role se usadíte jako malý, nebojácný a troufnu si říci, možná i šílený drsňák v neprůstřelné vestě se samopalem v ruce. Ihned po prvnotním začátku hry, kdy voják vyskočí z vrtulníku, začne ta pravá akce. Předem mohu prozradit, že naběhá několik kilometrů díky tomu, že se zkrátka nezastaví.

Vlastně zastaví se pouze tehdy, když se potřebuje skrýt, aby měl dostatek času zlikvidovat všechny nepřátele a nebo přeskočit překážku stojící v cestě. Ty však ovládá počítač a není možné je v pohybu nějak ovlivňovat. Postavička se schovává automaticky za různými  objekty, jako jsou chatrče, skalky, stromy a podobně. Poté musíte vyčkat, než všichni nepřátelé vylezou ze svých skrýší a můžete začít s rozdáváním ran.

Střílet je je sice lehké, ale musíte si dávat pozor na to, koho a jak rychle zneškodníte. Někdy se nad nepřítelem objeví výrazný červený kruh, což je jasný signál k tomu, že byste jej měli zneškodnit jako prvního. Ze začátku budou těžkým cílem, protože hází shurikeny, které dokáží vzít velkou část života a po dvou ranách vašeho hrdinu dokonce usmrtí. Občas vykoukne človíček, kterého nesmíte zasáhnout, ale naopak osvobodit. Za něj dostanete jako odměnu bonus a ještě přátelské poděkování za záchranu. Příjemným bonusem je střídání se počasí v jednotlivých úrovních.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play

Doporučuji Major Mayhem vyzkoušet a klidně se nám pochlubte v komentářích, jak se vám hra libí. Můžete ji stáhnout zdarma pro Android a iOS. V případě mobilních telefonů BlackBerry si připravte 60 Kč. Pro mobilní Windows titul není k dispozici.

Dominik Blatoň

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *