Domů » Bleskovky » Majitelé tabletů od Samsungu mohou sledovat videa z portálu PrimaPLAY

Majitelé tabletů od Samsungu mohou sledovat videa z portálu PrimaPLAY

Samsung spustil ve svých tabletech speciální aplikaci Prima. Ta umožňuje sledovat videa z portálu PrimaPLAY a získat přístup k veškerému legálně dostupnému video obsahu kanálů Prima family, Prima COOL, Prima ZOOM a Prima Love. Kromě seriálových novinek z produkce Primy si mohou díky aplikaci Prima diváci také vybírat ze zajímavých zahraničních titulů, dokumentů a aktuální domácí publicistiky. 

Aplikace Prima je nyní po dobu jednoho roku k dispozici exkluzivně jen pro majitele tabletů Samsung, a to prostřednictvím obchodu SamsungApps. „Jsem potěšen, že můžeme opět, tentokrát v podobě exkluzivní tabletové verze aplikace Prima, nabídnout našim zákazníkům přidanou hodnotu spočívající v kvalitním a relevantním obsahu, který tato aplikace poskytuje,“ uvedl Jan Vaníček, Content Manager ze Samsung Electronics Czech and Slovak.


Vedle videí naleznou diváci na portálu PrimaPLAY také aktuální TV program všech stanic FTV Prima, ve kterém si mohou nastavit sledování upomínek, nebo přehled nejaktuálnějších novinek.

 

Klíčové vlastnosti aplikace

  • Prima Play – kompletní video archiv pořadů FTV Prima
  • Liga mistrů – Novinky, program, výsledky, týmy a reportáže ze zápasů této fotbalové soutěže
  • TV program všech čtyř kanálů Primy (Family, COOL, ZOOM a Love)
  • Upomínky na vybrané pořady z TV programu pomocí kalendáře
  • Novinky a články z lifestyle magazínů Primy
  • Playlist oblíbených videí a pořadů

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
eluxik
Anonym
eluxik

A jaký je rozdíl mezi aplikací Prima v google play? [odkaz]

Perthak
Anonym
Perthak

je s tim tabletem kompatibilni, alespon pro muj GT P5110 je ta aplikace z google play nekompatibilni

Geary
Anonym
Geary

Pro tablety z google play nejde stáhnout, tahle má tabletové rozhraní.

zipiik
Uživatel
zipiik

Docela by me zajimalo, jestli aplikace pro tablety Samsung ma vetsi bitrate videa. Aplikace Prima z Google Play nejde do tabletu dostat primo, ale staci ji nainstalovat na telefon, zazalohovat do apk, prenest a nainstalovat na tablet. Ale porad to je telefonni aplikace, menu jede natvrdo na vysku, prehravani videa je natvrdo na sirku a maximalni bitrate 1Mbps neni na 10″ displeji nic moc. Uplne stejne vcetne nizke kvality videa se chova aplikace iVysilani CT s tim, ze jde dostat primo do tabletu.