Domů » Bleskovky » Mafia Trilogy přichází. Dvojku a trojku si můžete zahrát už dnes, remake jedničky dorazí v létě

Mafia Trilogy přichází. Dvojku a trojku si můžete zahrát už dnes, remake jedničky dorazí v létě

Legendární herní série Mafia, jejíž základy byly položeny před 18 lety v českém studiu Illusion Softworks, dostává omlazující kůru. Společnost 2K dnes oznámila detaily ohledně projektu Mafia Trilogy, pod jehož hlavičkou vznikají „definitívní edice“ všech tří vydaných dílů. Dva z nich si přitom můžete stáhnout již dnes.

mafia definitive

Mafia Definitive Edition včetně českého dabingu

Bohužel na první díl série si počkáme nejdéle, a to až do 28. srpna letošního roku. Vývojáři s touto legendární hrou totiž mají plné ruce práce, nedočkáme se pouze vylepšené grafiky, ale kompletního remaku.

Mafia: Definitive Edition - Coming August 28

Ten má obsahovat nejen vizuální přepracování postavené na enginu Mafie III, ale i spoustu nového obsahu – upraveny budou části příběhu, přibydou nové cutscény, do akce se budete moci pustit i na motorce. Zcela znovu bude nahrána hudba a kvůli novým scénám i dabing, potěšující informací je, že v plánu je i ten český.

Na remaku pracuje vývojářské studio Hangar 13, ve kterém najdeme i české zastoupení, o původní tvůrce hry se však nejedná. Definitivní edici Mafie si budete moci koupit za 40 EUR.

Mafia II Definitive Edition

Fanoušky druhého dílu můžeme potěšit informací, že je hotov a je k dispozici od dnešního dne na PC, Xbox One a PlayStation 4. Od původního vydání jsme se dočkali přepracované grafiky, podporováno je rozlišení 4K. Hru lze zakoupit za 30 EUR, majitelé původní verze (minimálně na Steam) dostanou upgrade zdarma.

Mafia 2: Definitive Edition - Official Trailer

Mafia III Definitive Edition

Nejjednodušší je to s třetím dílem, který nebyl prakticky změněn vůbec, pouze byl znovu vydán pod názvem Definitive Edition. I zde platí, že majitelé původní verze dostanou upgrade zdarma, noví zájemci si musí připravit 30 EUR.

Mafia 3 Definitive Edition - Official Trailer

Mafia Trilogy

Pokud zatím žádnou z Mafií nevlastníte, můžete si zakoupit kompletní trilogii za 60 USD. Majitelé vybraných dílů dostanou zvýhodněné nabídky na zkompletování celé série.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments