Domů » Bleskovky » Mafia: prohlédněte si působivé srovnání chystaného remake s originální hrou

Mafia: prohlédněte si působivé srovnání chystaného remake s originální hrou

Na konci letošních letních prázdnin vyjde (minimálně v našich končinách) jedna z nejočekávanějších her letošního roku – Mafia Definitive Edition. 18 let stará legenda se dočká kompletního přepracování, které bude postaveno zcela od podlahy na modernějším Havok engine. Tvůrci nové verze se před nedávnem pochlubili prvním trailerem, který se nyní dočkal neoficiálního porovnání s odpovídajícími scénami v původní verzi hry.

Z videa je patrné, jak obrovský skok se v posledních 18 letech na herní scéně odehrál – postavy i prostředí mají mnohonásobně více detailů, ulice města Lost Heaven jsou výrazně živější, a veškeré efekty dynamičtější. Přestože zatím nemáme k dispozici žádné gameplay video, máme velké tušení, že tento remake se skutečně povede.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments