Domů » Bleskovky » Lumia 650 na fotografii: Low-end s bezdrátovým nabíjením

Lumia 650 na fotografii: Low-end s bezdrátovým nabíjením

Microsoft sice na veletrhu CES žádné zařízení nepředstavil, brzy však očekáváme odhalení chystaného smartphonu Lumia 650. Jeho rendery již kolují nějaký čas internetem, nyní máme možnost spatřit jej na první živé fotografii.

  

I když se podle specifikací bude jednat o low-endový model, nabídne díky kovovému rámečku reprezentativní vzhled. Škoda, že se touto cestou Microsoft nevydal i u svých vlajkových lodí Lumia 950 a 950 XL. Telefon má dostat 5″ displej s HD rozlišením (varianta XL se údajně nechystá), procesor Qualcomm Snapdragon 210 (nebo 212), 1 GB RAM a 8GB vnitřní úložiště rozšiřitelné paměťovou kartou.

 
Lumia 650 na neoficiálním renderu

Hlavní fotoaparát údajně dostane rozlišení 8 Mpx a baterie kapacitu 2 000 mAh. Nekompromisní má být její nabíjení, na výběr bude údajně kabelové spojení s podporou technologie QuickCharge, nebo bezdrátové nabíjení standardem Qi. Rozšíření druhé jmenované technologie do nižší třídy by bylo určitě příjemným zpestřením.

Na potvrzení všech informací si ale budeme muset ještě počkat. Některé zdroje tvrdí, že k odhalení dojde na samostatné akci 12. ledna, my jsme však zatím střízliví a odhadujeme, že k představení dojde na veletrhu MWC na konci února.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
21 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments