Lumia 1520 v ČR získává aktualizaci na Windows Phone 8.1 s aktualizací Lumia Cyan

Po první vlně aktualizací systému Windows Phone na verzi 8.1, která se týkala telefonů Nokia Lumia 925 a 625, se updatu dočkává další zařízení. Je jím tabletofon Nokia Lumia 1520 (recenze); na stránkách Nokie sice ještě není o dostupnosti updatu zmínka, nicméně uživatelé našeho diskuzního fóra již své telefony úspěšně aktualizují.

  

Pro provedení aktualizace je zapotřebí mít v telefonu operační systém Windows Phone 8, v případě, že jste si dříve nainstalovali verzi 8.1 z programu Preview for Developers, je zapotřebí provést downgrade pomocí softwaru Nokia Software Recovery Tool, bohužel však při tomto kroku přijdete o všechna data v telefonu. Nechcete-li tak učinit, doporučujeme vyčkat, než Microsoft vydá opravu chyby, která způsobuje zablokování telefonu s aktivním šifrováním BitLocker.


Za screenshot děkujeme uživateli maxxz z našeho fóra

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku