Logitech K810: Elegantní podsvícená klávesnice s certifikací pro Windows 8

Logitech představil zbrusu novou bezdrátovou klávesnici s označením K810, která vyniká nejen zajímavým designem, ale i možností spárovat se přes Bluetooth až se třemi zařízeními současně. Připojenou ji tak můžete mít nejen ke svému PC, ale třeba i k tabletu či telefonu. Klávesnice je certifikovaná pro používání s operačním systémem Windows 8, ale stejně tak si bude rozumět se zařízeními s Androidem a iOS.

blank blank blank

Klávesnice se může pochlubit podsvícenými tlačítky a ukazatelem stavu baterie. Z důvodů úspory energie se podsvícení aktivuje vždy až v případě, že se klávesnice dotknete. Intenzita podsvícení se navíc automaticky reguluje podle okolních světelných podmínek. Tělo je vyrobeno z broušeného hliníku, samotná tlačítka z plastu. Vestavěný akumuluátor by měl vydržet zrhuba na 240 hodin provozu, dobíjení probíhá přes vestavěný USB konektor.

blank blank blank
Zdroj fotografií: Engadget

Pokud se vám klávesnice líbí, připravte si 2 499 Kč. V České republice se začne prodávat v průběhu listopadu.

Autor článku blank
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku