Domů » Bleskovky » Logitech K810: Elegantní podsvícená klávesnice s certifikací pro Windows 8

Logitech K810: Elegantní podsvícená klávesnice s certifikací pro Windows 8

Logitech představil zbrusu novou bezdrátovou klávesnici s označením K810, která vyniká nejen zajímavým designem, ale i možností spárovat se přes Bluetooth až se třemi zařízeními současně. Připojenou ji tak můžete mít nejen ke svému PC, ale třeba i k tabletu či telefonu. Klávesnice je certifikovaná pro používání s operačním systémem Windows 8, ale stejně tak si bude rozumět se zařízeními s Androidem a iOS.

  

Klávesnice se může pochlubit podsvícenými tlačítky a ukazatelem stavu baterie. Z důvodů úspory energie se podsvícení aktivuje vždy až v případě, že se klávesnice dotknete. Intenzita podsvícení se navíc automaticky reguluje podle okolních světelných podmínek. Tělo je vyrobeno z broušeného hliníku, samotná tlačítka z plastu. Vestavěný akumuluátor by měl vydržet zrhuba na 240 hodin provozu, dobíjení probíhá přes vestavěný USB konektor.

  
Zdroj fotografií: Engadget

Pokud se vám klávesnice líbí, připravte si 2 499 Kč. V České republice se začne prodávat v průběhu listopadu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

  1. Je fakt krásná! Už se těším, až jí někde uvidím naživo. Rozložením vypadá ideálně…

  2. No než info, že můžu psát na třech zařízení najednou (což nějak neumím napasovat na svůj styl užívání klávesnice) bych spíše ocenil, jakou verzi BT klávka obsahuje a kdo tomu vymění baterku, až odejde.

  3. Kdyby i WP uměly pracovat s BT klávesnicí, byla by zajímavější…

  4. pdd (neregistrovaný)

    fungovala by i s windows 7?cena je jinak dost vysoka

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).