Domů » Bleskovky » Líbí se vám Windows 10? Natočte o tom krátké video a vyhrajte výlet do sídla Microsoftu v Redmondu

Líbí se vám Windows 10? Natočte o tom krátké video a vyhrajte výlet do sídla Microsoftu v Redmondu

Microsoft do světa vypustil zajímavou soutěž pro všechny Insidery, tedy pro uživatele, kteří testují technické preview systému Windows 10. Jste-li jedni z nich a Windows 10 se vám líbí, můžete vyhrát dvoudenní zájezd přímo do sídla Microsoftu v Redmondu.

 

Stačí natočit krátké 1 – 3minutové video, v němž popíšete, co se vám nejvíce líbí na Windows 10 a na programu Windows Insider. Toto video je zapotřebí nahrát na tyto stránky a pak už zbývá jen doufat, že se na vás usměje štěstí. Z pětistovky finalistů, které vybere los, vzejde deset šťastlivců vybraných porotou. Ti pak na účet Microsoftu poletí do Redmondu, kde se seznámí s vývojáři systému, uvidí jejich kažodenní práci, nakouknou do laboratoří, kde Microsoft navrhuje hardware a také budou mít možnost shlédnout některé prototypy zařízení, které jsou dosud veřejnosti utajeny.

 

Nahrávaná videa musí být v anglickém jazyce a musí být odeslána do 24. března. Vítězové budou vyhlášení pár dní poté, let do Redmondu je naplánován na 23. dubna. Microsoft hradí letenky, ubytování, stravu a další plánované aktivity. Podmínkou účasti v soutěži je dovršení 18 let.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Tyhle losovačky a vše co se kolem toho točí nenávidím…

 2. Mr. Arakin (neregistrovaný)

  Ne, nelibi, dekuji.

  • kxb (neregistrovaný)

   Co to? Vždyť je to hrubý? Můžete vidět, kde, kdo na tom maka pokecat si s nimi navštívit přímo Redmont ..

   :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).