Domů » Bleskovky » LG zveřejnilo plán aktualizací na Android 10. Celkem se dočká 9 telefonů

LG zveřejnilo plán aktualizací na Android 10. Celkem se dočká 9 telefonů

Společnost LG zatím aktualizovala na Android 10 pouze vlajkový model G8 ThinQ, další telefony na svoji příležitost čekají. Dalším v pořadí bude smartphone V50 ThinQ, který s novým Androidem obdrží i speciální počítačový režim, Jaké telefony budou následovat?

LG G8s ThinQ 10

Korejský výrobce se „jízdním řádem“ pochlubil skrze tiskovou zprávu svého italského zastoupení, celkem se má dočkat 9 stávajících telefonů:

 • Únor – LG V50 ThinQ
 • 2. čtvrtletí – LG G8X
 • 3. čtvrtletí – LG G7, G8S a V40
 • 4. čtvrtletí – LG K50S, K40S, K50 a Q60

LG evidentně s aktualizacemi nikam nespěchá a bude je servírovat postupně po celý letošní rok. Společně s Androidem 10 dostanou telefony korejského výrobce i novou generaci prostředí LG UX ve verzi 9.0.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Docela vtipné. Na to, že se LG chlubilo, jak zlepší SW podporu, teda nic moc. Ve 4. čtvrtletní by spíš už měli nabízet aktualizace na Android 11….

  • A kam spěchat? Aby pak vydali se spoustou chyb jako třeba Apple a pak vydávat další menší kde zase jsou chyby?

  • Martin: Presne tak, pro jistotu radsi aktualizace nevydavat vubec. Vsak oni jsou ty aktualizace vlastne naopak spatne

  • Vůbec? Zase jsi mimo a neumíš ani číst? Kde máš že vůbec nebude update?

 2. Vcera prisla aktualizace na LG G7

 3. Aktualizace na G7 už je. Přišla už někomu na G8s?

 4. Pro uzivatele V40 doporucuji dobre rozmyslet aktualizaci na Android 10. Aktualne v nem neni implementovana podpora DSD kvuli ktere jsem sam telefon porizoval. Zvazuji reklamaci u LG

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).