Domů » Bleskovky » Véčko LG Wine Smart s Androidem 5.1 míří na český trh, známe cenu a dostupnost

Véčko LG Wine Smart s Androidem 5.1 míří na český trh, známe cenu a dostupnost

Na začátku tohoto měsíce jihokorejské LG představilo nový smartphone véčkové konstrukce s názvem Gentle. Ačkoliv toto zařízení nemá žádnou výjimečnou hardwarovou výbavu, jsme rádi, že jsou výrobci, kteří se nebojí experimentovat a čas od času představí zařízení, které není jen nudný šedivý kvádr. Asijští výrobci si nicméně rádi nechávají svoje experimenty pro své vlastní trhy, proto nás LG mile překvapilo oznámením dostupnosti na českém trhu.

 

Od září totiž model Wine Smart s operačním systémem Android 5.1 bude dostupný také na českém trhu za doporučenou koncovou cenu 4 990 Kč včetně DPH. Ve výbavě najdeme čtyřjádrový čip Snapdragon 210 s taktem 1,1 GHz, 3,2″ HVGA displej (320 x 480 px), 4 GB ROM a 1 GB RAM, slot na microSD kartu (max. 32 GB), podporu LTE, a 3Mpx fotoaparát, který doplní přední VGA kamerka. Kapacita baterie je 1700 mAh. Novinka tedy nemá žádné oslnivé parametry, ale mezi příznivci véček by rozhodně mohla mít úspěch. Wine Smart se bude prodávat ve vínově červené a námořnické modré.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Vzhledem k malému rozlišení si myslím, že to nebude zase až tak pomalé, a nějaké zákazníky si určitě najde (až po nějaké době klesne cena pod 4k).

  2. Blběna (neregistrovaný)

    A kde to má tu 3 Mpix baterku ? Má to vyměnitelnou baterii ?

  3. Tomáš Slavíček

    Jsou někde české fotky? Předpokládám, že korejskou klávesnici to u nás mít nebude.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).