Domů » Bleskovky » LG Watch W7 budou hybridní hodinky s wearOS a klasickým ručičkovým ciferníkem

LG Watch W7 budou hybridní hodinky s wearOS a klasickým ručičkovým ciferníkem

LG příští týden představí smartphone V40 ThinQ a doprovodí jej zbrusu novými chytrými hodinkami Watch W7. Nemá se jednat pouze o klasické hodinky postavené na platformě wearOS, ale o hybridní hodinky, které si budou brát to nejlepší z analogového a digitálního světa.

Analogové hodinky s displejem

LG Watch W7 budou podle informací z dubna letošního roku kruhové hodinky z nerezové oceli, které se budou moci pochlubit voděodolností IP68. V hodinkách má být strojek pohánějící klasické ručičky, což má zajistit nejen přesné ukazování času, ale také dlouhou životnost baterie, údajně až 100 dní na jedno nabití.

Nad ručičkovým ciferníkem se bude nacházet průsvitný 1,2″ displej s rozlišením 360 × 360 pixelů, který bude v analogovém režimu vypnutý; po aktivaci se na něm rozsvítí prostředí platformy wearOS se všemi jejími aplikacemi, ciferníky, apod. Zajímavé je, že i v analogovém režimu bude možné využívat růžné komplikace, například kompas, barometr, stopky či odpočet.

Poběží na starším hardwaru

Hybridní hodinky poběží na starší platformě Qualcomm Snapdragon 2100 s 768 MB RAM. Vnitřní úložiště bude mít kapacitu 4 GB, bezdrátovou konektivitu zajistí Wi-Fi 802.11 bgn a Bluetooth 4.2. S NFC, GPS a LTE bohužel počítat spíše nemůžeme. Akumulátor bude mít kapacitu 240 mAh, jakmile poklesne míra jeho nabití, aktivuje se analogový režim, který má hodinky udržet při životě až 4 dny.

LG Watch Sport

Hodinky budou mít velikost 45,5 × 45,4 × 12,9 mm a budou dodávané se silikonovým náramkem s šířkou 22 mm, v nabídce bude i verze Timepiece+, který dostane navíc kovový pásek a doplňkovou nabíjecí kolébku. LG Watch W7 mají být nabízeny ve dvou barvách – černé a stříbrné.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments