Domů » Bleskovky » LG V40 ThinQ představen v Koreji. Podívejte se na oficiální video a obrázky

LG V40 ThinQ představen v Koreji. Podívejte se na oficiální video a obrázky

Smartphone LG V40 ThinQ bude oficiálně představen až příští týden, jeho výrobce jej však už nyní představil tiskovou zprávou na korejském trhu. Díky tomu si můžeme telefon s předstihem prohlédnout na oficiálních tiskových snímcích a na videu.

LG V40 ThinQ - 디자인 컨셉 영상

Hebký na dotek

LG V40 ThinQ má díky speciální úpravě zadního skla přinést „hedvábný“ pocit. Záda však mají být velmi odolná a ani po čase se na něm nemají objevovat škrábance, otisky prstů a nečistoty.

Menší ruce však mohou mít s úchopem problém, chystaná novinka bude mít prakticky stejné půdorysné rozměry jako její předchůdce, díky tenčím rámečkům a výřezu v horní části displeje se LG podařilo vměstnat do zařízení větší displej s úhlopříčkou 6,4 palce.

LG také potvrzuje použití pěti čoček fotoaparátu, byť hlavní fotoaparát budou tvořit „pouze“ tři; patrně jedna klasická, druhá zoomovací a třetí širokoúhlá.

LG V40 ThinQ bude dostupný ve třech barvách – Platinum Grey, Carmine Red a Morokan Blue. Jeho premiéra se odehraje 3. října v New Yorku ve 23:00 našeho času.

Hardwarové parametry LG V40 ThinQ
Systém: Android 8.1
Rozměry: 158,8 x 75,7 x 7,6 mm, Hmotnost: 169 gramů
Čipset: Qualcomm Snapdragon 845, octa-core 4x 2,7 GHz Kryo 385 Gold, 4x 1,7 GHz Kryo 385 Silver
RAM: 6 GB, Interní paměť: 64 GB, Pam. karta:
Displej: OLED, 6,4", Quad HD+, 1440 x 3120 px
Hlavní fotoaparát:
Druhý fotoaparát:
Třetí fotoaparát: , Přední kamera: 8 + 5 Mpx, f/1.9 a f/2.2
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, NFC:
, GPS:
, Konektor: USB-C
Baterie: 3300 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
, Bezdrátové nabíjení:

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).