LG Watch Sport a Style: nové rendery prvních hodinek s Android Wear 2.0 (aktualizováno)

Už za dva týdny má být do světa vypuštěna nová verze platformy Android Wear 2.0, přičemž její premiéru mají doprovodit nové modely hodinek. Své novinky Watch Sport a Watch Style představí společnost LG, která je vyrobila přímo na zakázku Google. Jejich výbavu před nedávnem odhalil @evleaks (více informací), nyní se můžeme podívat na nové rendery.

lg-sport-style-630x417

V obou případech se bude jednat o hodinky s kovovým tělem a kruhovým displejem. Vlajkovou lodí má být model Sport, který dostane větší displej, tlustší tělo, snímač tepu, podporu LTE a akumulátor o kapacitě 430 mAh. Model Style pak bude mít 240mAh baterii, menší displej a pouze Wi-Fi / Bluetooth konektivitu. Oboje hodinky budou voděodolné podle norem IP68, resp. IP67. Představení se má odehrát 9. února, prodej má být zahájen hned poté.

LG Watch Sport a Style: první hodinky s Android Wear 2.0 vyvíjené pod taktovkou Google

Aktualizováno 28.1.2017

Díky @evleaks se můžeme podívat na nové detailní rendery hodinek LG Watch Style ve stříbrné a růžově-zlaté barvě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *