Domů » Bleskovky » LG V30 se konečně začíná prodávat v Evropě

LG V30 se konečně začíná prodávat v Evropě

Společnost LG představila v září perfektně vybavený smartphone V30, kterým mohla konkurenci v předvánoční horečce ubrat na prodejích. Bohužel je začátek prosince a telefon se stále neprodává, tedy alespoň ne na našem, potažmo evropském trhu. Brzy by ale mělo dojít k nápravě situace.

Právě v těchto dnech si mohou zájemci v USA koupit odblokovaný model u několika významných amerických prodejních sítí (BestBuy, B&H, apod.) a podle oficiální zprávy z Koreje by se brzy měli dočkat i evropští zájemci – italští němečtí, španělští a polští mobilní operátoři očekávají jeho naskladnění někdy v půlce tohoto měsíce, ve Velké Británii je dokonce možné telefon koupit u operátorů Vodafone a Three již nyní. Doufáme, že se k nim přidají i naši operátoři a obchodníci, bohužel se nedá předpokládat, že telefon bude levný, očekáváme cenu kolem 25 tisíc korun.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments