Domů » Bleskovky » LG V30 má být vlajkovou lodí se Snapdragonem 835, 6 GB RAM a dvěma duálními fotoaparáty

LG V30 má být vlajkovou lodí se Snapdragonem 835, 6 GB RAM a dvěma duálními fotoaparáty

Společnost LG představí na veletrhu MWC smartphone G6, který se nebude pouštět do žádných divokých experimentů jako jeho předchůdce, ale jeho jediným výstřelkem bude podlouhlý displej s poměrem stran 2:1. O výkon se v jeho případě postará loňský čipset Qualcomm Snapdragon 821, neboť nejnovější Snapdragon 835 si pro sebe v první vlně uzurpoval Samsung. To ale neznamená, že se smartphonu od LG s tímto čipem nedočkáme.

lg-logo

Podle nejnovějších spekulací má Snapdragon 835 pohánět chystaný smartphone V30, tedy nástupce modelů V10 a V20 se sekundárním displejem. Tuto funkci však má údajně V30 ztratit, za to má však dostat duální fotoaprát jak na zadní straně, tak vpředu. Telefon má dostat 6 GB RAM, ještě lepší převodník DAC a blíže nespecifikované „tajemné funkce“. LG V30 má být představen až v druhé polovině letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).