Domů » Bleskovky » LG V20 nebude modulární, nabídne však zvláštní přístup k baterii

LG V20 nebude modulární, nabídne však zvláštní přístup k baterii

Už zítra spatří světlo světa smartphone LG V20, který se má stát vlajkovým modelem korejské společnosti pro druhou polovinu letošního roku. Vzhled telefonu byl již odhalen několikrát, avšak dosud nebylo odhaleno, zda telefon nabídne stejnou modulární konstrukci, jako jeho neúspěšný bratříček LG G5. Podle serveru CNET Korea bude mít V20 v konstrukci jisté zvláštnosti, avšak modularita půjde stranou.

v20D

Neobvyklý má být přístup k vyměnitelné baterii, který bude realizován skrze odnímatelnou levou polovinu zad. Zadní kryt tak bude muset být k tomuto účelu vertikálně přepůlen, což by se však mohlo neblaze projevit na celkové pevnosti celého zařízení. Pod dvířky se mají kromě baterie ukrývat i sloty na SIM a microSD kartu. Brada naopak odnímatelná být nemá, i když by se tak z renderů serveru CNET Korea mohlo zdát.

Upozorňujeme, že výše uvedené rendery nejsou oficiální, avšak ve prospěch zdroje hovoří fakt, že již v polovině ledna přesně odhalil modulární konstrukci LG G5 (více informací).

6fc_lg-g5-render-leak-cnet
CNET Korea a lednový render LG G5

S G5 bude bude mít V20 některé společné prvky, např. duální fotoaparát a čtečku otisků prstů na zádech. Navíc má přinést nejnovější Android 7.0 Nougat a 32-bitový Hi-Fi Quad DAC (více informací).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments