Domů » Bleskovky » LG V20 má nabídnout nejlepší audio a video zážitek

LG V20 má nabídnout nejlepší audio a video zážitek

Mobilní divizi společnosti LG se v letošním roce příliš nedaří. O vlajkový model LG G5 není takový zájem, na čemž se výrazně podepsalo pozdní uvedení na trh a nepříliš přesvědčivé srovnání s top modely ostatních konkurentů. Výrobce si proto hodlá spravit chuť premiérou smartphonu V20, která se odehraje 6. září v San Francisku a 7. září v jihokorejské domovině. Tvůrci firemního blogu se v této návaznosti nechali slyšet, že LG V20 nabídne nejlepší video a audio zážitek. Podle několik dní starých informací najdeme ve výbavě D/A převodník. LG V20 se tedy pravděpodobně stane prvním smartphonem, který nabídne 32-bitový Hi-Fi Quad DAC.

LG-V20-best-audio-and-video-01

V praxi to bude znamenat podporu přehrávání Hi-Res souborů (až 32-bit/ 384kHz) v kvalitě, která se má blížit zážitku z živého koncertu. Samozřejmě se bavíme o situaci, kdy k smartphonu budete mít připojena adekvátní sluchátka. Další doménou se evidentně stane duální optika hlavního fotoaparátu. Ačkoli přesnější informace chybí, s nejvyšší pravděpodobností půjde o lepší snímače, než které byly použity u LG G5.

Ostatní známé specifikace se ponesou v podání 5,7“ displeje s rozlišením 2560 x 1440 pixelů, procesoru Snapdragon 820 a 4GB operační paměti. Co se týče ceny, dosavadní odhady hovoří o 16 000 Kč bez daně.

nougat

LG V20 bude prvním smartphonem, který bude při zahájení prodeje pohánět nejnovější Android 7.0 Nougat. Ten byl včera vypuštěn pro některá zařízení Google Nexus, přičemž letošních Nexusů z dílny HTC se dočkáme až někdy po premiéře právě LG V20.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments