Domů » Bleskovky » LG V10 se dvěma displeji míří do Evropy. Dočkáme se i v České republice?

LG V10 se dvěma displeji míří do Evropy. Dočkáme se i v České republice?

Nedávno představený smartphone LG V10 (preview) se dvěma displeji se měl z počátku prodávat pouze Jižní Koreji, vybraných asijských zemích, v USA a na Blízkém východě, nicméně jihokorejský gigant nyní oznámil celosvětovou dostupnost. V tuto chvíli nebylo upřesněno, které evropské země se novinky dočkají, jelikož toto je v režii lokálních poboček.

 

Podle našich informací by se smartphone měl ještě tento týden začít prodávat například v Německu, i když ještě na začátku minulého měsíce německá pobočka LG tvrdila, že tento smartphone na místní trh neuvede. Není tedy vyloučeno, že se později dočkáme také v České republice a na Slovensku, i když oficiálně to zatím potvrzené není. Cena ve Velké Británii by se měla pohybovat okolo 457 GPB. V případě, že se novinka objeví u nás, odhadujeme cenu okolo hranice 20 000 Kč.

A co vlastně dělá model LG V10 tak zajímavým? Je to právě dvojice displejů – čelní stranu z velké části vyplňuje 5,7″ panel s Quad HD rozlišením (1 440 × 2 560 pixelů, 513 ppi), nad ním se nachází informační proužek s úhlopříčkou 2,1″ a rozlišením 1 040 × 160 pixelů. Tento displej funguje zcela nezávisle na displeji hlavním, tudíž může být aktivní, i když je hlavní displej vypnutý, což se hodí nejen při zobrazování notifikací.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. Zrazu… Keď sa v USA stal LG V10 prepadák. Tak už je im dobrá aj EU.

  • shield (neregistrovaný)

   Ty jsi ale pako v USA se prodává od 27.10 ATT 28.10. T-Mobile tak asi propadák napsat nemůžeš. Kdyby jsi napsal korea to máš pravdu ale usa lol.

 2. Ta myšlenka není špatná (2. displej), jen totálně blbě udělaná:) Kdo chce na 5,7″ monstru máchat rukou až na horu, aby dal Next skladbu. Ten displej měl být dole, zřejmě v šíři displej (ale klidně s nižším rozlišením), zobrazovat systém. tlačítka s dalšími režimy jak to mají teď nahoře. Škoda no, tak snad příště.

  Ale LG nemusí smutní, moc slavně se s tím nepopral ani vzor, Samsung.

 3. Richy (neregistrovaný)

  Než tenhle mobil tady vyjde tak Z5 premium bude stát 20000kč.

 4. Mazec (neregistrovaný)

  Tak snad se najde nějaký šikovný programátor a vytvoří něco podobného pro všechny telefony, s možností umístění dole nebo nahoře…

 5. orgasmic (neregistrovaný)

  To je dobry joke.

  Prevleceny LG G4, ale o 8tis drazsi :D

  • shield (neregistrovaný)

   Tak za prvé LG V10 má Tělo vyrobeno z nerezové oceli 316L, přičemž pro zadní stranu byl použit nový materiál Dura Skin se silikonovým základem. Telefon získal vojenskou certifikaci MIL-STD-810G. Konstrukce splňuje přísné podmínky Ministerstva obrany USA a je odolná proti otřesům, vlhkosti, slunečnímu záření, nízkému tlaku i kyselému prostředí. Pak o 1Gb ram navíc 64gb int. plus slot

   pak má novější repráček – Hi-Fi DAC sound 32bit. natáčí 60fps při full hd g4 nikoliv, dva selfie foťáky 2x5mpx druhý displej. A ty napíšeš převlečený lg g4 ale 8tis dražší. lol. A co note 5 který má jen dvě změny a to je vše a stojí 900eur lol.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).