Domů » Bleskovky » LG ukázalo nový fotomodul s 20Mpx snímačem a vylepšeným stabilizátorem obrazu

LG ukázalo nový fotomodul s 20Mpx snímačem a vylepšeným stabilizátorem obrazu

Na aktuálně probíhající každoroční akci Korean Electronic Show představila domácí společnost LG nový fotomodul, který hodlá nasazovat do prémiových zařízení příští generace. Snímač, za nímž patrně stojí společnost Sony, má být schopen zaznamenávat obraz v rozlišení až 20,7 Mpx.

  

Vylepšení dozná i optický stabilizátor, který má mít až o 50 procent lepší korekci chvění. Paradoxně na stejné výstavě ukázal svůj stabilizátor i druhý korejský gigant Samsung, přičemž se nebojí tvrdit, že se jedná o nejdokonalejší zařízení tohoto typu na světě, použitý je kupříkladu v tabletofonu Galaxy Note 4. Příští rok se tak můžeme zřejmě těšit na fotosouboj telefonů LG G4 a Samsung Galaxy S6.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

 1. Ha že by dotáhly telefony jako 1520 a 930 :) no třeba za další dva roky doženou tehdy již prastarou 1020 :) ještě že jsou LG se Samsungem tak pokrokové firmy :D

  • BackPa (neregistrovaný)

   Tak vývoj u nich není problém. Ale Nokia, aby se prodávala, potřebovala nějaké vylepšení, na co lidi slyší a půjdou do WP. LG ani Samsung toto až tak řešit nemusí, Androidy se prodávají pořád dobře. Tak inovujou, až už musí, aby nějak ty modely vylepšili :)

  • Fore (neregistrovaný)

   Tady máš k porovnání ty svoje vysněné 1520 a 930 … na míle daleko od Note4…takže povídej někomu jinému :)

   [odkaz]

 2. michael.g (neregistrovaný)

  Myslím si, že foťáky v modelech od LG fotí dobře, sám jsem si to vyzkoušel jak u G2, tak teď u G3, kterou mám doma. Fotky z nich nejsou vůbec špatné, ba naopak, fotí slušně i v horších světelných podmínkách

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).