LG při reklamacích mění telefony s Windows Phone za Android

Italský server Plaffo.com přinesl příběh svého čtenáře, který reklamoval telefon LG Optimus 7 s operačním systémem Windows Phone kvůli problému se základní deskou. Ten způsoboval, že se zařízení zaseklo při bootování na uvítací obrazovce a nedalo se tak používat.  Výrobce reklamaci akceptoval s konstatováním, že je závada neopravitelná a tak zákazníkovi nabídl výměnou nový telefon.

Jaké bylo ale jeho překvapení, když mu LG místo modelu Optimus 7 nabídlo Optimus 3D s Androidem. Když se udivený zákazník zeptal na důvod, bylo mu sděleno, že prý telefony s Windows Phone již nejsou na skladě, a to ani jejich limitované edice Jil Sander, a tak mu byla nabídnuta nejbližší možná náhrada.

Z článku není patrné, zda uživatel nabídku přijal, případně zda měl a využil možnost vrácení peněz. Z reakcí v diskuzi a na dalších serverech, které příběh převzaly, ale vyplývá, že se nejedná o ojedinělý případ a že LG už tutéž nabídku učinilo několika zákazníkům. A co vy, přistoupili byste na podobnou možnost?

Zdroj: Plaffo

Autor článku Miroslav Havlíček
Miroslav Havlíček

Kapitoly článku