Nexus 5 oficiálně představen: Skvělý hardware za rozumnou cenu

 
Nexus 5 na oficiálním snímku: Dostupný bude v černé a bílé variantě

Poslední dny nás pravidelně provázení úniky dat o chystaném Nexusu 5 a těžko bychom hledali model, který byl více skloňován. Ten by měl být oficiálně představený na tiskové konferenci zítra dopoledne, která bude zřejmě souběžně probíhat ve spoustě zemí po celém světě, včetně České republiky, nicméně o telefonu už víme téměř vše.

A aby toho nebylo málo, před několika minutami se na Twitter kanálu britského LG objevilo několik oficiálních fotografií a pokud zkusíme do prohlížeče zadat webovou stránku, která je na snímcích zmiňována, dostaneme se na kompletní produktovou stránku, kde se o Nexusu 5 dozvíte úplně vše.

Na Nexus kanále na YouTube se pro změnu objevila první reklama na Nexus 5, takže je jasné, že se LG ani Googlu už déle čekat nechtělo. 16GB varianta se bude prodávat za 349 USD, to je zhruba 6 500 Kč bez cla a DPH. 32GB varianta pak za 399 USD (cca 7 500 Kč bez cla a DPH). Ve vybraných zemích jej už lze předobjednat z Google Play (odkazy najdete zde).

  


Takhle vypadá první reklama na Nexus 5

 

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku