Domů » Bleskovky » LG pokračuje ve striptýzu modelu G4: Dostane 16megapixelový fotoaparát z vlastní zahrádky

LG pokračuje ve striptýzu modelu G4: Dostane 16megapixelový fotoaparát z vlastní zahrádky

Nová vlajková loď LG G4 bude představena 28. dubna, korejský výrobce se však s předstihem pustil do odhalování komponent, kterými bude tento model s největší pravděpodobností osazen. V minulém týdnu oficiálně představil nový 5,5″ Quad HD displej a uživatelské prostředí UX 4.0, nyní došlo na odhalení nových fotomodulů.

 

Hlavní fotoaparát LG G4 bude tvořen senzorem o rozlišení 16 megapixelů, světelnost fotoaparátu bude f/1,8, díky čemuž dokáže pochytit až o 80 procent více světla než fotomodul umístěný v LG G3. Podle tiskové zprávy LG tak máme lépe vypadající snímky za horšího osvětlení a menší rozmazání pohybujících se objektů.

  

Čelní kamerka dostane do vínku rozlišení 8 megapixelů a bude disponovat ultratenkým (0,11 mm) filtrem proti infračervenému světlu, díky čemuž mají mít pořízená selfies přirozené a přesné barvy. Návrh a výrobu obou fotomodulů má na starosti vlastní vývojové středisko LG Innotek, masová produkce již byla zahájena

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Ascension (neregistrovaný)

  Tak o jsem četl tak cena (není ještě oficiální) má být 550$ což je zhruba asi 14k u nás cena 16k to je zatím skvělé. Uvidíme za 18dní.

  • loko (neregistrovaný)

   kde si četl? ta cena vypadá dobře. Ostatně i G3 bylo cenově přijatelné, takže by to mohlo odpovídat

  • Ascension (neregistrovaný)

   Moc možná jsem to nepřečetl dobře zde : [odkaz] je to hodně níže

   Neboli toto the LG G4 announcement date is now officially set for April 28th when LG will hold events in six of the world’s largest cities: New York, London, Paris, Istanbul, Singapore, and Seoul. It’s interesting to note that company executives confirmed that LG will follow the G4 up with another high-end smartphone in the second half of the year.

   The LG G4 actual release date in stores is not clear yet, but we’d put an informed guess that it will be around a month after the unveiling – in late May or early June.

   The LG G4 price should also follow the example of last year’s model, and this means that the G4 would be more affordable than the Galaxy S6 and iPhone 6, its main rivals (we expect a price of some $100 on contract, or around $550 off contract).

   Ale můžeš kukout více info je tam i režimy pro fotoaparát atd.

 2. Ascension (neregistrovaný)

  LG G4 datum oznámení je nyní oficiálně stanovena na 28. dubna bude LG pořádat akci v šesti největších světových měst: New York, Londýn, Paříž, Istanbul, Singapuru, a Soulu. Je zajímavé si povšimnout, že vedení společnosti potvrdil, že LG bude následovat G4 s dalším high-end smartphone v druhé polovině tohoto roku.LG G4 Skutečné datum vydání v obchodech ještě není jasné, ale my bychom mohli dát informaci co nejdříve, ale asi to bude měsíc po odhalení – koncem května nebo začátkem června.LG G4 Cena by rovněž měla následovat příklad loňského modelu, a to znamená, že G4 bude cenově dostupnější, než Galaxy S6 a iPhone 6, jeho hlavní rivalové (očekáváme cenu cca 100 off dolarů na zakázku, nebo kolem 550 dolarů smlouva). Trochu poupravené :-)

 3. Podľa tej kože to asi nebude IP67…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).