LG Optimus L9 dostává update na Android 4.1 Jelly Bean

LG Optimus L9 sklidil v recenzích poměrně dobrá hodnocení a ta naše nebyla výjimkou. Jednou z věcí, která však v očích potenciálních zákazníků zařízení sráží, je nechvalně proslulá podpora LG. Negativní ohlasy na zákaznický přístup však korejský výrobce postupně začal vnímat a situace se pomalu zlepšuje. To platí i pro výše zmíněný model Optimus L9, který v těchto dnech dostává aktualizaci na Android 4.1 „Jelly Bean“.

Balík o velikosti přibližně 575 MB nabídne rychlejší prostředí díky Projectu Butter, chytrého asistenta Google Now nebo vylepšenou notifikační lištu. LG ještě přibalilo funkci QSlide, kdy můžete mít otevřené „plovoucí okno“ s některou z nabízených miniaplikací a tak například odpovědět během sledování videa na sms zprávu. Aktualizaci je možno provést pomocí LG Update tool nebo pomocí OTA a v těchto chvílích by se již měla začít objevovat i na zařízeních z české distribuce.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku