Domů » Bleskovky » LG Optimus L9 dostává update na Android 4.1 Jelly Bean

LG Optimus L9 dostává update na Android 4.1 Jelly Bean

LG Optimus L9 sklidil v recenzích poměrně dobrá hodnocení a ta naše nebyla výjimkou. Jednou z věcí, která však v očích potenciálních zákazníků zařízení sráží, je nechvalně proslulá podpora LG. Negativní ohlasy na zákaznický přístup však korejský výrobce postupně začal vnímat a situace se pomalu zlepšuje. To platí i pro výše zmíněný model Optimus L9, který v těchto dnech dostává aktualizaci na Android 4.1 „Jelly Bean“.

Balík o velikosti přibližně 575 MB nabídne rychlejší prostředí díky Projectu Butter, chytrého asistenta Google Now nebo vylepšenou notifikační lištu. LG ještě přibalilo funkci QSlide, kdy můžete mít otevřené „plovoucí okno“ s některou z nabízených miniaplikací a tak například odpovědět během sledování videa na sms zprávu. Aktualizaci je možno provést pomocí LG Update tool nebo pomocí OTA a v těchto chvílích by se již měla začít objevovat i na zařízeních z české distribuce.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

14 komentářů

 1. nero150 (neregistrovaný)

  Ja zatiaľ nič nemám.. mobil je z oficiálnej českej distribúcie.

 2. No tak já zatím také nic :-(

 3. David Podzimek

  Máme potvrzené, že na některých telefonech to je. I u kolegů na Slovensku. Na LGmania nám jeden majitel potvrdil, že je možné aplikace konečně přesouvat na SD kartu :)

 4. Také jsem to někde četl že by mnělo jít přesouvat aplikace na SD kartu to by bylo super :-))))

 5. humanoid android

  Nemá náhodou niekto info od českého, resp. slovenského zastúpenia LG, kedy a či uvedú aj „czecho“ verziu JB?

 6. Patrik (neregistrovaný)

  Poté co příjde Jelly Bean i pro mobily LG z CZ distribuce letím do obchodu a kupuji! :) Jediné co se mi až doteď nelíbilo na telefonu byla malá paměť a nemožnost přesouvat aplikace na SD kartu. :)

 7. wr250 (neregistrovaný)

  L9 od Vodafonu a stále nic. Už někdo něco? Vždyť už je to skoro měsíc!

 8. Ondřej (neregistrovaný)

  “ Dobrý den,

  děkujeme Vám za kontakt s LG Electronics.

  Aktualizace na Android 4.1. pro P760 bude dostupna 15. dubna 2013.

  Doufáme, že jsme splnili všechny Vaše požadavky. V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 810 555 810 nebo prostřednictvím email formuláře na naší webové stránce

  Zároveň bychom Vás rádi požádali o vyplnění krátké ankety, která se nachází ve spodní části tohoto emailu. Předem Vám děkujeme za vyplnění našeho krátkého dotazníku.

  Připomínáme, že hodnotíme z leva do prava, od nejlepší do nejhorší. Předem děkujeme.

  S pozdravem

  Jan Urban

  Zákaznický servis LG „

 9. Adam (neregistrovaný)

  Zdravím, tak dnes (18.4.) jsem konečně obdržel aktulizaci na JB. Aktualizoval jsem přes LG support tool a vše zatím bezchybně. (Na telefonu se mi aktualizace nenabidla)

 10. nomad16 (neregistrovaný)

  cchba v CPU !! LG L9 má 1GB RAM /TI OMAP 4430 1GHz Dual-Core / ARM Cortex-A9 / PowerVR SGX540 a NE Qualcomm Snapdragon MSM8255T 1 GHz dual-core co je v popisce

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).