Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » LG začalo prodávat smartphone s Androidem 4.4 za 250 Kč. Seženete jej ale pouze v USA

LG začalo prodávat smartphone s Androidem 4.4 za 250 Kč. Seženete jej ale pouze v USA

Americká obchodní síť Walmart nově uvedla do prodeje plnohodnodtný smartphone s Androidem od společnosti LG za neuvěřitelných 9,82 dolarů, což je zhruba 250 Kč.

 

Za tuto cenu dostanete telefon vybavený displejem o úhlopříčce 3,8 palců (rozlišení se nikde neuvádí, ale očekáváme, že bude 320 x 480 px), dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,2GHz, systémem Android ve verzi 4.4, fotoaparátem s rozlišením 3 Mpx a podporou Bluetooth 4.0 či 3G sítí.

Uvážíme-li, že tento smartphone nabídne za zlomek ceny mnohem více než původní iPhone 2G z roku 2007, jedná se o velmi zajímavý telefon. Mnohem zajímavější je ale fakt, že se povedlo navrhnout podobné zařízení s výrobní cenou tak nízkou, že i když se v základu prodává za necelých deset dolarů, výrobce na něm stále vydělává.

Překvapivé je, že i přes neuvěřitelně nízkou cenu jsou ohlasy na LG16 vcelku pozitivní a nejinak je tomu i v profesionálněji laděných recenzích tohoto superlevného telefonu. Jen škoda, že v České republice se žádné takové akce s největší pravděpodobností nedočkáme.

Jan Nedbal

9 komentářů

  1. Velda (neregistrovaný)

    Pokud na tom LG vydělává, tak to asi Walmart dotuje :-)

  2. Yegor (neregistrovaný)

    Srovnávat to s přístrojem z roku 2007, to chce být řádně vylízaný.

  3. knizmi (neregistrovaný)

    Až na to, že ten telefon neprodává LG. Je prodáván ve spojení s jedním z operátorů, který ho uzmknul pro použití ve své síti a dotuje ho.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel