Domů » Bleskovky » LG Jil Sander e906: Optimus 7 v novém kabátku

LG Jil Sander e906: Optimus 7 v novém kabátku

Společnost LG uvolnila do světa první oficiální obrázky připravovaného smartphonu s operačním systémem Windows Phone 7, na jehož designu se velkou měrou podílel německý módní dům Jil Sander. Zároveň s nimi byly zveřejněny i jeho hardwarové specifikace, které se prakticky shodují s rok starým zařízením LG Optimus 7. Nový telefon přijde na trh s operačním systémem Windows Phone 7.5 (Mango), kapacitním displejem s úhlopříčkou 3,8″ a rozlišením WVGA (800 x 480 pixelů) a 5Mpx fotoaparátem schopným natáčet HD videa (720p). Podporovat bude mj. sítě HSDPA 7,2 na frekvencích 900, 1900 a 2100 MHz. LG Jil Sander oproti původnímu Optimu 7 nepatrně narostl, na druhou stranu ale ubral 15 gramů na váze.

2011//LG_JilSander/lge906sander.jpg

Mnozí z našich čtenářů si jistě vzpomenou, že se zdaleka nejedná o první spolupráci jihokorejského technologického konglomerátu s některým z módních domů. Vzpomeňme na sérii modelů LG Prada, z níž zatím poslední model Prada K2 s operačním systémem Android na své uvedení na trh také teprve čeká.

Zdroj: Pocketnow

Miroslav Havlíček

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).