Sledujte nás na YouTube

LG Jil Sander e906: Optimus 7 v novém kabátku

Společnost LG uvolnila do světa první oficiální obrázky připravovaného smartphonu s operačním systémem Windows Phone 7, na jehož designu se velkou měrou podílel německý módní dům Jil Sander. Zároveň s nimi byly zveřejněny i jeho hardwarové specifikace, které se prakticky shodují s rok starým zařízením LG Optimus 7. Nový telefon přijde na trh s operačním systémem Windows Phone 7.5 (Mango), kapacitním displejem s úhlopříčkou 3,8″ a rozlišením WVGA (800 x 480 pixelů) a 5Mpx fotoaparátem schopným natáčet HD videa (720p). Podporovat bude mj. sítě HSDPA 7,2 na frekvencích 900, 1900 a 2100 MHz. LG Jil Sander oproti původnímu Optimu 7 nepatrně narostl, na druhou stranu ale ubral 15 gramů na váze.

2011//LG_JilSander/lge906sander.jpg

Mnozí z našich čtenářů si jistě vzpomenou, že se zdaleka nejedná o první spolupráci jihokorejského technologického konglomerátu s některým z módních domů. Vzpomeňme na sérii modelů LG Prada, z níž zatím poslední model Prada K2 s operačním systémem Android na své uvedení na trh také teprve čeká.

Zdroj: Pocketnow

Miroslav Havlíček

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *