LG G7 ThinQ ze všech stran: prohlédněte si detailní tiskový snímek od Evleaks

Už příští týden se dočkáme opožděné premiéry nového vlajkového smartphonu z dílen korejské společnosti LG. Novinka ponese název G7 ThinQ a takto bude vypadat.

Tento detailní tiskový snímek zveřejnil na svém Twitteru @evleaks, takže jej můžeme považovat za oficiální. LG G7 ThinQ dostane vzhled, který diktuje moderní doba, tedy protáhlý displej s tenkými okolními rámečky a výřezem nahoře uprostřed. „Notch“ bude menší než v případě iPhone X, naopak širší bude brada pod displejem. Telefon dostane záda ze zakřiveného skla, v něm pak bude osazen duální fotoaparát s vertikálně posazenými čočkami. Pod fotoaparátem najdeme čtečku otisků prstů a název telefonu.

Záda budou plynule přecházet v kovový rám obepínající zařízení, ve kterém najdeme všechny potřebné ovládací prvky; zamykací tlačítko a tlačítka pro změnu hlasitosti doplní na levé straně speciální tlačítko pro vyvolání funkce Google Assistant. Šuplíček na SIM kartu/y bude umístěn nahoře, dole pak najdeme hlasitý reproduktor, nabíjecí USB-C konektor a také klasický sluchátkový konektor.

Špičkové parametry a slabší bráška

LG G7 ThinQ bude pohánět Qualcomm Snapdragon 845, údajně spárovaný s 6 GB RAM a 128GB úložištěm. Kromě něj má dorazí i odhlehčená verze LG Q7, kterou již před několika dny schválily americké a ruské certifikační autority.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku