Domů » Bleskovky » LG G7 ThinQ ze všech stran: prohlédněte si detailní tiskový snímek od Evleaks

LG G7 ThinQ ze všech stran: prohlédněte si detailní tiskový snímek od Evleaks

Už příští týden se dočkáme opožděné premiéry nového vlajkového smartphonu z dílen korejské společnosti LG. Novinka ponese název G7 ThinQ a takto bude vypadat.

Tento detailní tiskový snímek zveřejnil na svém Twitteru @evleaks, takže jej můžeme považovat za oficiální. LG G7 ThinQ dostane vzhled, který diktuje moderní doba, tedy protáhlý displej s tenkými okolními rámečky a výřezem nahoře uprostřed. „Notch“ bude menší než v případě iPhone X, naopak širší bude brada pod displejem. Telefon dostane záda ze zakřiveného skla, v něm pak bude osazen duální fotoaparát s vertikálně posazenými čočkami. Pod fotoaparátem najdeme čtečku otisků prstů a název telefonu.

Záda budou plynule přecházet v kovový rám obepínající zařízení, ve kterém najdeme všechny potřebné ovládací prvky; zamykací tlačítko a tlačítka pro změnu hlasitosti doplní na levé straně speciální tlačítko pro vyvolání funkce Google Assistant. Šuplíček na SIM kartu/y bude umístěn nahoře, dole pak najdeme hlasitý reproduktor, nabíjecí USB-C konektor a také klasický sluchátkový konektor.

Špičkové parametry a slabší bráška

LG G7 ThinQ bude pohánět Qualcomm Snapdragon 845, údajně spárovaný s 6 GB RAM a 128GB úložištěm. Kromě něj má dorazí i odhlehčená verze LG Q7, kterou již před několika dny schválily americké a ruské certifikační autority.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Nevypadá to tak hrozně no, jako kdo nespěchá může počkat na V35 ThinQ nebo na V40 ti budou bez Notch. Teď bude u G7 hlavní fotoaparát a baterie, no a nový MLCD+ jak si povede no.

  2. Tak už i LG přešlo na generický ošklivý vzhled? To už nikomu nezbyla alespoň špetka originality a raději musí kopírovat Ohryzek? Smutné, nový mobil pro mě zatím stále v nedohlednu.

    • můžeš mezitím jít do nějakého Aligátora

    • Algeroth: Z toho si nic nedělej mě zase vadí nudloidní displeje a čtečky na zádech tak že to mám z výběrem ještě horší.

    • Ja som strasne zvedavy co si kupis…

    • Readytogo: Zatím nic ještě budu přežívat na starým mobilu dokud se něco neukáže.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).