Domů » Bleskovky » LG G7 ThinQ se odhaluje, podívejte se na fotografii

LG G7 ThinQ se odhaluje, podívejte se na fotografii

Nová generace vlajkové lodi jihokorejského LG se blíží a nám se do rukou dostala fotografie, která se před nedávnem objevila na internetu. Chystaný model je již samozřejmě podrobně testován a k představení chybí už jen několik týdnů. Na snímku je možno si všimnout rozsvíceného displeje, který na sobě nese nejpravděpodobnější jméno telefonu.

Chystané LG G7 ThinQ

Nová vlajková loď od LG přijde s vrcholnou výbavou, mezi kterou se řadí procesor Snapdragon 845, 4 až 6 GB operační paměti RAM a 64 GB vnitřního úložiště. Zadní straně bude vévodit duální fotoaparát s vynikající světelností f/1.5 a rozlišením 16 Mpx. Baterie by měla nabídnout kapacitu 3,000 mAh, což ve spojení s 6,1 palcovým, širokoúhlým displejem nemusí být plně dostačující.

LG G7 ThinQ a jeho „notch“

Fotoaparát také dostane do vínku funkce spojené s umělou inteligencí, které LG použilo již u modelu V30S ThinQ. Aplikace fotoaparátu tak rozpozná scény a uzpůsobí jim nastavení tak, aby výsledný snímek byl co nejlepší. K představení by mělo dojít v průběhu května, do té doby se jistě budou objevovat nějaké další specifikace a fotografie, o kterých vás budeme informovat.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

6 komentářů

  1. Ta baterie neni oficiální.

  2. Marek Studnicka

    Snad už dodají plně vybavenou globální verzi pro Evropu a ne nějaký ořezaný tintítko

    • Neměli by V30 orezana neni.

    • G6tka orezaná nebola. Tá verzia bez Dacu a bezdrôtového nabíjania bola normálna verzia. Iba v Číne chcel jeden operátor DAC a v Amerike chceli niektorí operátori bezdrôtové nabíjanie. Podobné to bolo aj u Samsungu, kde v Ázii chceli 6GB Ram u S8/S7. Hlavne že na Samsung sa na nikto z vás nesťažoval, všetko samozrejme schytal len LG.

    • Přesně tak hlavně ze S9 ma hlavní snímač horší než S9+.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).