LG G7 ThinQ se odhaluje, podívejte se na fotografii

Nová generace vlajkové lodi jihokorejského LG se blíží a nám se do rukou dostala fotografie, která se před nedávnem objevila na internetu. Chystaný model je již samozřejmě podrobně testován a k představení chybí už jen několik týdnů. Na snímku je možno si všimnout rozsvíceného displeje, který na sobě nese nejpravděpodobnější jméno telefonu.

Chystané LG G7 ThinQ

Nová vlajková loď od LG přijde s vrcholnou výbavou, mezi kterou se řadí procesor Snapdragon 845, 4 až 6 GB operační paměti RAM a 64 GB vnitřního úložiště. Zadní straně bude vévodit duální fotoaparát s vynikající světelností f/1.5 a rozlišením 16 Mpx. Baterie by měla nabídnout kapacitu 3,000 mAh, což ve spojení s 6,1 palcovým, širokoúhlým displejem nemusí být plně dostačující.

LG G7 ThinQ a jeho „notch“

Fotoaparát také dostane do vínku funkce spojené s umělou inteligencí, které LG použilo již u modelu V30S ThinQ. Aplikace fotoaparátu tak rozpozná scény a uzpůsobí jim nastavení tak, aby výsledný snímek byl co nejlepší. K představení by mělo dojít v průběhu května, do té doby se jistě budou objevovat nějaké další specifikace a fotografie, o kterých vás budeme informovat.

Autor článku
David Skopal
Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku