LG G7 ThinQ: nový update zpřístupní 4K video s 60 snímky za vteřinu

Společnost LG začala nedávno vydávat novou aktualizaci pro svůj mode G7 ThinQ (první dojmy). Aktualizace se týká fotoaparátu, a to konkrétně záznamu videa. Po aktualizaci bude totiž možné nahrávat ve 4K rozlišení při 60 snímcích za vteřinu. V aplikaci fotoaparátu lze tuto možnost najít pod nastavením, kde se nově objeví položka UHD 16:9 (60fps) 3840×2160.

Jak možná víte, LG G7 ThinQ disponuje možností nahrávání videa ve 4K rozlišení od začátku, ale pouze při 30 snímcích za vteřinu. Jak už je zvykem, nahrávání videa ve 4K při 60 snímcích za vteřinu je vždy časově omezeno. U zmíněného modelu lze takto nahrávat pouze 6 minut.

lgg7thinqcamera

Aktualizace rovněž přináší další novinky. Za zmínku stojí vylepšené ostření při focení v automatickém režimu, nový režim „Super Bright“ pro lepší fotografie s bleskem a kvalitnější vykreslování zelené a červené barvy.

V současné době je aktualizace dostupná pouze v Jižní Koreji a na ostatní trhy by se měla dostat v nejbližší době. Připomínáme, že LG G7 ThinQ by se na českém trhu měl začít prodávat v nejbližších dnech za doporučenou koncovou cenu 19 990 Kč včetně DPH.

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

3 komentáře

  1. Carda (neregistrovaný)

    Tohle je celkem směšný měl jsem za to že tohle má být dostupné už v základu ale ne až po nějaký aktualizaci :-D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel