Domů » Bleskovky » LG G7 ThinQ míří do prodeje. Známe cenu a dostupnost

LG G7 ThinQ míří do prodeje. Známe cenu a dostupnost

Značka LG na začátku května představila svůj nový vlajkový smartphone LG G7 ThinQ. Chvíli jsme si museli počkat, ale nakonec jsme se přece jenom dočkali a novinka už brzy zamíří na český trh. Podle našich informací se do prodeje dostane okolo 22. června v modré barevné variantě.

LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ: oficiální cena je sebevědomá, prodejci už nabízejí slevy

Oficiální cena byla stanovena na sebevědomých 21 690 Kč, respektive 849 eur na Slovensku. Někteří internetoví prodejci už ale nyní telefon nabízejí o poznání levněji, například u Alzy je možné jej zakoupit za 19 990 Kč, a to i ve stříbrné a černé barvě. Čelní straně dominuje protáhlý Full Vision IPS LCD panel s úhlopříčkou 6,1 palce a jemným rozlišením 1 440 × 3 120 pixelů, což znamená poměr stran 19,5:9. LG se chlubí přesnými barvami díky 100% pokrytí prostoru DCI-P3, a také obdivuhodně vysokým jasem, který umí dosáhnout hranice 1000 nitů.

LG G7 ThinQ: první dojmy

V útrobách se nachází 3000mAh akumulátor, což na tak výkonný smartphone (a s tak jemným displejem) skutečně není mnoho. V praxi odhadujeme maximálně jednodenní výdrž, ale třeba nás LG mile překvapí. Samozřejmě nechybí podpora rychlého nabíjení Qualcomm QuickCharge 3.0 (přes USB-C) či bezdrátové dobíjení.

Jakmile nám LG G7 ThinQ dorazí do redakce, pustíme se do testování, abychom vám mohli naservírovat recenzi a videopohled. Prozatím pro vás máme náš starší článek s prvními dojmy.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

4 komentářů

  1. „V praxi odhadujeme maximálně jednodenní výdrž“ – to nemusíte odhadovat, jedná se totiž o 99,9% telefonů.

    • Jirko tak to máš pravdu dne aby telefon zvládl dva dny člověk se jej nesmí všímat, už by mohl skončit ten hon za co největším lcd a konečně by se mohli snažit dát do nich vše potřebné a hlavně prodloužit výdrž aspoň na 3dny.
      Zítra mě dorazí G7 tak jsem zvědavý jak na tom bude oproti dnes již stařičké G3 ale stále dobře funkční.

  2. Ad QC 3.0, nejsem si jist tou samozřejmostí, upřímně bych už očekával 4.0 verzi. Kromě toho předpokládám především kompatibilitu s USB PD, tak jak tomu bylo u předešlých produktů. Redakce by se měla spíše zaměřovat na obecné standardy, než „samořejmě“ vendor lock-in nesmysly.

  3. A jak je to se signálem?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).