Cena:

LG G7 ThinQ míří do prodeje. Známe cenu a dostupnost

LG G7 ThinQ

Značka LG na začátku května představila svůj nový vlajkový smartphone LG G7 ThinQ. Chvíli jsme si museli počkat, ale nakonec jsme se přece jenom dočkali a novinka už brzy zamíří na český trh. Podle našich informací se do prodeje dostane okolo 22. června v modré barevné variantě.

LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ: oficiální cena je sebevědomá, prodejci už nabízejí slevy

Oficiální cena byla stanovena na sebevědomých 21 690 Kč, respektive 849 eur na Slovensku. Někteří internetoví prodejci už ale nyní telefon nabízejí o poznání levněji, například u Alzy je možné jej zakoupit za 19 990 Kč, a to i ve stříbrné a černé barvě. Čelní straně dominuje protáhlý Full Vision IPS LCD panel s úhlopříčkou 6,1 palce a jemným rozlišením 1 440 × 3 120 pixelů, což znamená poměr stran 19,5:9. LG se chlubí přesnými barvami díky 100% pokrytí prostoru DCI-P3, a také obdivuhodně vysokým jasem, který umí dosáhnout hranice 1000 nitů.

LG G7 ThinQ: první dojmy

V útrobách se nachází 3000mAh akumulátor, což na tak výkonný smartphone (a s tak jemným displejem) skutečně není mnoho. V praxi odhadujeme maximálně jednodenní výdrž, ale třeba nás LG mile překvapí. Samozřejmě nechybí podpora rychlého nabíjení Qualcomm QuickCharge 3.0 (přes USB-C) či bezdrátové dobíjení.

Jakmile nám LG G7 ThinQ dorazí do redakce, pustíme se do testování, abychom vám mohli naservírovat recenzi a videopohled. Prozatím pro vás máme náš starší článek s prvními dojmy.

Autor článku
Roman Hálek
Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.