Domů » Bleskovky » LG láká na premiéru modelu G6: displej bez rámečků a kompaktní rozměry?

LG láká na premiéru modelu G6: displej bez rámečků a kompaktní rozměry?

LG má na 26. února naplánovanou tiskovou konferenci, na které představí svůj vlajkový model G6. Redakcím po celém světě včetně té naší již dorazila pozvánka, kterou rozhodně stojí za to „otisknout“, poodhaluje totiž řadu nových informací a dává tušit, že bychom se měli dočkat bezrámečkového displeje.

Takto vypadá oficiální pozvánka na premiéru LG G6 v Barceloně
Takto vypadá oficiální pozvánka na premiéru LG G6 v Barceloně

Podle původních dohadů by měl displej vyplňovat 90 % přední strany. Jak je dle obrázku patrné, novinka bude velmi snadno ovladatelná jednou rukou, a to i přes velký přední panel – ten by měl dosahovat velikosti 5,7″ a poskytovat poměr stran 2:1, rozlišení pak bude Quad HD. Jak rovněž upozornil server ZDNet, nový displej dostane i své specifické jméno, a to „True Vision“.

Tip: Předběžné hardwarové parametry LG G6 najdete v našem katalogu smartphonů.

O dalších parametrech se zatím stále pouze dohaduje. Zmiňován je pak především procesor Snapdragon 821 a 4/6 GB RAM (v závislosti na regionu). Jak je již u LG zvykem, dočkáme se i zde duální kamery a pozitivní je určitě také to, že se společnost rozhodla pro zachování 3,5 mm jacku. Datum uvedení do prodeje je zatím stále nejasné, ale spekuluje, že LG bude chtít stihnout březnový nebo dubnový termín, aby předstihlo Samsung a jeho Galaxy S8.Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mich77
Uživatel
Mich77

Podle čeho vám pozvánka dává tušit bezrámečkový displej??? Podle obrázku je jasně naznačeno, že dole bude brada asi jeden a půl dílku, nahoře jeden dílek a po stranách bude telefon taky o trochu širší než displej. Bombastický nadpis článku a ve skutečnosti jen potvrzení dávno uniklých renderů, nic bezrámečkového se nekoná.

locki
Uživatel
locki

nelíbí se mi ty zaoblené rohy, to je proste obludnost :(

misak
Anonym
misak

vypada to teda uplne jinak nez unikle zabery G6. tam to vypada jak normalni telefon s rameckama nad a pod displayem.

na teto pozvance to vypada jako xaimi mix coz by byla parada ale asi to nebude az tak extra

locki
Uživatel
locki

nalevo velikost displeje se zaoblením a vpravo je realná velikost to okótované … v rozích je naznačen tvar, jako mi mix to vypadat asi nebude, spíš mě matou tva druhy LG G6 co se objevily … jedna údajná reálná fotka stejná s renderem z auta vs ta s kovovými zády která vypadá nějak jinak :)