Domů » Bleskovky » LG G5: Podívejte se na novinky v UX 5.0. Nabídka s aplikacemi je zpět

LG G5: Podívejte se na novinky v UX 5.0. Nabídka s aplikacemi je zpět

Již velice brzy se v České republice začne prodávat smartphone LG G5, jeho cena ale bude poměrně sebevědomá. U testovacích kusů, které jsme měli možnost vyzkoušet v Barceloně a Praze, chyběla samostatná nabídka s aplikacemi, tzv. app drawer, což v praxi znamenalo, že veškeré aplikace se rovnou umísťovaly na hlavní obrazovku společně s widgety a složkami.

lg-g5-app-drawer

LG nyní zveřejnilo video, ve kterém prezentuje novinky v uživatelském prostředí UX 5.0, a v čase 2:16 si lze všimnout, že v nabídce pro konfiguraci domovské obrazovky kromě klasického zobrazení bez app draweru, najdeme ještě další novou možnost, která již zobrazení samostatné nabídky s aplikacemi povoluje. LG se tak vydává stejnou cestou jako Samsung, jen o opačném pořadí. Na Galaxy S7 (edge) je totiž ve výchozím stavu app drawer aktivní a lze jej deaktivovat, u LG G5 to bude přesně naopak.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments