LG G5: Podívejte se na novinky v UX 5.0. Nabídka s aplikacemi je zpět

Již velice brzy se v České republice začne prodávat smartphone LG G5, jeho cena ale bude poměrně sebevědomá. U testovacích kusů, které jsme měli možnost vyzkoušet v Barceloně a Praze, chyběla samostatná nabídka s aplikacemi, tzv. app drawer, což v praxi znamenalo, že veškeré aplikace se rovnou umísťovaly na hlavní obrazovku společně s widgety a složkami.

lg-g5-app-drawer

LG nyní zveřejnilo video, ve kterém prezentuje novinky v uživatelském prostředí UX 5.0, a v čase 2:16 si lze všimnout, že v nabídce pro konfiguraci domovské obrazovky kromě klasického zobrazení bez app draweru, najdeme ještě další novou možnost, která již zobrazení samostatné nabídky s aplikacemi povoluje. LG se tak vydává stejnou cestou jako Samsung, jen o opačném pořadí. Na Galaxy S7 (edge) je totiž ve výchozím stavu app drawer aktivní a lze jej deaktivovat, u LG G5 to bude přesně naopak.

https://www.youtube.com/watch?v=lk8Zs3Mlbcs

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Johny (neregistrovaný)

    UX 5.0 – The Bloatware :D Vzpomínam si, kdysi jak byly krásný reklamy na TouchWiz a Sense. Bohužel android už je asi dneska ve fázy (a tím myslim tak pokročilý), kdy jakákoliv nadstavba vlastně nedokáže přinést žádnej výraznej zlom.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel