Domů » Bleskovky » LG G4 a V10 se mohou těšit na Android 7.0. Chvíli si ale počkají

LG G4 a V10 se mohou těšit na Android 7.0. Chvíli si ale počkají

Adopce systému Android 7.x Nougat probíhá velmi pomalu, zatímco představení příští generace zeleného robota se blíží velmi rychle. Na nový Android se mohou těšit i majitelé smartphonů LG G4 a V10, a to i přestože se jejich korejský výrobce dříve stavěl k aktualizaci zamítavě. Nakonec však po nátlaku korejských uživatelů svůj názor změnil a update pro tyto dva modely přislíbil.

g4v10

V LG se údajně obávaly bezproblémové kompatibility s bezmála dva roky starým hardwarem, zejména s čipem Qualcomm Snapdragon 808; ten však pohání i smartphone LG Nexus 5x, který s Nougatem nemá žádné problémy. Bohužel LG zařadilo modely G4 a V10 až na konec seznamu telefonů, které update dostanou, takže si jejich majitelé budou muset nějakou chvíli počkat – model V10 na druhou půlku letošního roku, G4 až na 3. čtvrtletí. V tu dobu bychom ale již měli znát Android 8.0…

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Kdo to minulý týden psal o tom že podpora LG stojí za…?
    Teď ještě pro Flex 2 :)

  2. uni: Ten telefon stál přes 20 tisíc ty lowende…

    • To se mi často líbí např. u inzerátů PC komponent. Nějaký střep, ale je u něj uvedeno PC (původní cena) něco, co má omráčit. U něčeho, co je skoro za odvoz:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).