LG G4 se na MWC neukáže: K představení údajně dojde v dubnu

Zatímco o Samsungu Galaxy S6 nebo HTC One (M9) víme prakticky vše, o příští vlajkové lodi společnosti LG nevíme téměř nic. Podle posledních informací deníku Korea Times nás od jejího představení dělí delší časový interval než v případě výše vyjmenovaných konkurentů, ti budou slavnostně odhaleni již v březnu na veletrhu MWC.  

   
Posune LG hranice rozlišení mobilního displeje na 3K?

LG G4 má být údajně představeno v dubnu letošního roku, což je dřívější termín, než v případě loňského modelu, který byl představen 28. května. Korejský výrobce tak údajně činí z důvodu časového odstupu mezi Samsungem a Applem, aby měl jeho nový model prostor k většímu rozruchu. Evidentně však sahá ke zkracování ročního intervalu, které by mohlo v horizontu jednoho či dvou let vést ke sjednocení času představení s ostatními výrobci mobilních telefonů – na veletrh MWC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Tomas (neregistrovaný)

    Verim, ze LG prijde opravdu se spickou ve vsech smerech a ukaze vsem konkurentum zada, tak jako tomu posledni dva roky bylo..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *