Domů » Bleskovky » LG G4 Pro má dostat větší displej a kovové tělo

LG G4 Pro má dostat větší displej a kovové tělo

S vlajkovým modelem G4 údajně letos LG neřeklo své poslední slovo a chystá další nadstandardně vybavený model, který se má od svých předchůdců lišit v jedné zásadní věcí – má nabídnout kovové tělo.

   

Korejský výrobce dosud vsázel na plastové kryty, s G4 se však odvázal a zahalil vybrané modely do pravé kůže. Chystaný model, o němž se hovoří jako o G4 Pro, má však nabídnout kryt z kovu. Tomuto materiálu se LG dříve vyhýbalo, neboť by jeho použití výrazně zvýšilo náklady na výrobu. LG nemá s kovem tolik zkušeností jako konkurenční výrobci a masová produkce by se tak mohla nepříznivě projevit na výsledné kvalitě výrobku.

   

Je možné, že model LG G4 Pro je dříve spekulovaný tabletofon G4 Note, který má být konkurentem pro zařízení řady Galaxy Note od Samsungu. Kromě kovového těla má nabídnout vestavěný stylus. Samsung s největší pravděpodobností představí novou generaci Galaxy Note letos v září na veletrhu IFA v Berlíně, je tedy možné, že se LG bude snažit svého soka v termínu představení dohnat, nebo dokonce předběhnout. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Ascension (neregistrovaný)

    Lg u g3 přeskočí android 5.1 a bude mít android M [odkaz]

  2. V USA se tohle LG prodává pod názvem LG G Stylo.

    • Ascension (neregistrovaný)

      Není pravda to jen obrázek mate g4 pro bude až 2 polovině tohoto roku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).