Domů » Bleskovky » LG G4 Note se odhaluje na prvních snímcích: Pod kovými zády se ukrývá stylus

LG G4 Note se odhaluje na prvních snímcích: Pod kovými zády se ukrývá stylus

Před několika dny prolétly internetem snímky dosud nepředstaveného LG, přičemž většina zdrojů uvedla, že se jedná o chystanou vlajkovou loď LG G4, která má být představena na konci příštího měsíce. Vzhledem ke kovovým zádům přístroje a integrovanému stylusu v horní straně zařízení ale se spíše jedná o tabletofon LG G4 Note, o němž jsme psali před nedávnem.

   

Fotografie zveřejnil na XDA fórum údajně zaměstnanec operátora T-Mobile. Zobrazený přístroj má být konkurencí pro příští generaci tabletofonu Samsung Galaxy Note, představen má být někdy ve druhém čtvrtletí letošního roku.

   

Hardwarová výbava nemá v ničem zaostávat za aktuálními vlajkovými loděmi, operačním systémem zařízení je v tuto chvíli Android 5.0.2 Lollipop, verze však může do oficiálního představení ještě poskočit. Vzhledem k přítomnosti stylusu neočekáváme u tohoto tabletofonu prohnuté tělo, klasické LG G4 však zřejmě mírně zahnuté bude.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. HapeCZ (neregistrovaný)

    Pokud se jedná skutečně o LG G4 Note budiž, ale pokud by měl takto vypadat LG G4, nevidím vzhledem ke vzhledu a parametrům žádný důvod k přestupu z LG G3 32 GB.

  2. Já se těším na ty kový záda, novej matroš potěší:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).