Domů » Bleskovky » LG G4 má za sebou první drop test. Podívejte se, jak si vede

LG G4 má za sebou první drop test. Podívejte se, jak si vede

Vlajková loď jihokorejské společnosti LG G4 je prozatím dostupná pouze na některých trzích a na své rozšíření do zbytku světa teprve čeká.

 

Ani tato horší dostupnost však nebrání uživatelům, aby si model obstarali a vyzkoušeli jeho odolnost. Na YouTube se můžete podívat na test na kanálu uživatele TechRax, který je známý nevybíravým testováním odolnosti telefonů. Jak si vede model G4 s 5,5 palcovým displejem krytým odolným sklem Gorilla Glass 3, při pádu z výšky 1,5 metru?

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

4 komentářů

 1. Morize (neregistrovaný)

  Při dopadu na roh je roh značně odřený, ale telefon měl to štěstí, že displej je bez újmy. Při dopadu na plochu displeje je displej nově vybaven pavoukem. Neuvěřitelně překvapivý výsledek.

  Spíš než „test“ už mi tyhle řízené pády připadají pouze jako snaha jen připoutat pozornost.

 2. Mirek (neregistrovaný)

  Tak to je poradnej FAIL. Foun za tezke prachy a nevydrzi jeninej pad :( Typickej android, to se mi s mou lumii nemuze stat.

  • Backa (neregistrovaný)

   :D :D :D :D

  • …a kruci, kdybych jen tušil, že WP je tak mocný, že mi ochrání ty trčící polykarbonátové rohy a Gorilla Glass před poškozením, tak bych se na něj nedíval tak kriticky a odpustil bych mu ten hrozný vzhled a dokonce i tu příšernou nelogičnost a nechal bych si ho.

   Ach jo, teď si holt musím můj skvěle fungující Android trapně chránit stylovým pouzdrem a fólií. Jsem to ale hlupák ;)   Ať Vám ta Lumie dlouho funguje k plné spokojenosti tak, jako spoustě jiným Android a jiným zase iOS.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).