Domů » Bleskovky » LG G4 má být zcela jiné než G3, výrobce údajně chystá i vyšší model

LG G4 má být zcela jiné než G3, výrobce údajně chystá i vyšší model

Vlajkovou lodí LG na veletrhu MWC byly prémiové hodinky Watch Urbane, které doprovodila čtveřice méně výrazných smartphonů. To nejlepší si korejský výrobce schovává na později, nový vlajkový smartphone má být představen v dubnu letošního roku. Jak bude vypadat, naznačil šéf mobilní divize LG Cho Juno v rozhovoru pro Korea Times.

 
Na tenhle design zapomeňte: LG G4 bude údajně zcela jiné

LG G4 se má od svého předchůdce radikálně lišit. Údajně dojde k zásadní změně v designu, do hry mají vstoupit kovové prvky. Velkých inovací se má také dočkat uživatelské prostředí systému UX 4.0, což má mít za následek mnohem lepší uživatelskou zkušenost. Juno dále prozradil, že se LG bude snažit čím dál více tlačit kupředu výrobu vlastních mobilních procesorů Nuclun a snížit tak závislost na dodávkách od společnosti Qualcomm. Zprávy z Koreje navíc uvádí, že by se novinka měla dočkat senzoru pro snímání otisků prstů, LG jej údajně umístí na záda pod čočku fotoaparátu. 

Zdá se, že má LG zaděláno opět na úspěšný produkt, ovšem LG G4 zdaleka nemusí být to nejlepší, co se letos v továrnách společnosti urodí. Juno v rozhovoru naznačil, že v přípravách ještě „high-endovější“ smartphone. Detaily ale neprozradil, tudíž můžeme pouze spekulovat, zda se po vzoru Samsungu pustí do zakřivených okrajů displejů či do jiných technologií.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Takže za přijatelnou cenu cca 14k představí LG G4 (bez wow efektu) a poté za 20k, stejně jako ostatní výrobci, představí hiend. To už je skoro kartel:D

    • Nen, Český telekomunikační úřad ti to vysvětlí, je to připodobňování ceny nebo jak to bylo. Vše je v pořádku. U benzínek, výrobců displejů nebo prodejců obsahu jsou za to pokuty, ale u telefonů a služeb je vše ok:)

  2. Něco jiného? Ona to nebude placka s displayem. pořád všichni bájí o nějakém designu, mě ty founy přijdou na jedno brdo.

  3. Chodte s tým senzorom pro snímání otisků prstů kamsi. Hlavne, že za s kvôli nejakému kovu bude chýbať slot na karty, vymenná bateri a vodeodolnosť.

  4. konecne, tieto exoticke pokusy na dizajnoch…snad tam daj sklo a kov a vynechaju sedlacke snahy

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).