Domů » Bleskovky » LG G4 má zápis v Guinnessově knize rekordů za nejvíce pořízených selfies z jednoho místa

LG G4 má zápis v Guinnessově knize rekordů za nejvíce pořízených selfies z jednoho místa

Společnost LG si připravila v Mexiko City netradiční propagaci svého nového vlajkového smartphonu G4 (recenze), která nakonec skončila zápisem v Guinnessově knize rekordů. 

2 500 účastníků si předávalo jednu „gé čtyřku“ z ruky do ruky, přičemž za dvě hodiny bylo tímto jedním telefonem pořízeno 746 selfies (ať už jednotlivce či skupiny).

   

LG tak překonalo dosavadní rekord, který byl 531 selfies. Testovanému telefonu navíc údajně zbývalo ještě dost energie, ale po dvou hodinách již „došli lidi“. LG G4 má pro účely pořizování selfies připravený širokoúhlý 8megapixelový fotoaparát se světelností f/2.0.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).