Domů » Bleskovky » LG G4 dostává ve vybraných evropských zemích Android 6.0 Marshmallow

LG G4 dostává ve vybraných evropských zemích Android 6.0 Marshmallow

Jednou z prvních vlajkových lodí, které obdrží nejnovější verzi systému Android, se nejspíše stane LG G4. Korejský výrobce již vypustil Marshmallow pro svůj vrcholový smartphone v Polsku a v domovské Koreji, nyní jsou na řadě další evropské země. Software LG Bridge, který mimo jiné slouží k aktualizaci softwaru k telefonu, již umožňuje stažení Androidu Marshmallow pro LG G4 ze spousty evropských distribucí, česká mezi nimi bohužel zatím chybí.

  

Očekáváme však brzkou dostupnost; LG dokonce připravilo stránky, na nichž uvádí seznam novinek obsažených v 1,55 GB velké aktualizaci. Systém má například sám určovat, které aplikace budou uspávány, pokud je delší dobu nepoužíváte, u každé z nich však bude možné zvolit, že má běžet neustále.

  

Vylepšeno bude i zabezpečení Knock Kode, které bude vyžadovat nejméně 6 klepnutí ve třech různých kvadrantech.

  

Přímo od Google systém dostane možnost přidělovat aplikacím práva k přístupu k jednotlivým položkám systému.

  

Pro rychlé sdílení na dva doteky si budete moci vybrat až osm kontaktů a přiřazených aplikací.

  

Mezi další změny patří položka Tichý režim v profilech, vylepšená práce automatické změny jasu, zjednodušený seznam aplikací a další drobnosti. Jakmile se objeví aktualizace na naší redakční „gé čtyřce“, budeme vás informovat.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments